Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu
#11
Też postawiliśmy na firmę, która się na tym zna nie od dzisiaj. Panowie z http://domydomki.com.pl zajęli się wszystkim kompleksowo i profesjonalnie.
Odpowiedz

#12
Jak ci pomogli to ok, ale wybór firm projektowych i wykonawczych przy budowie domu jest zdecydowanie więcej.
Odpowiedz
#13
A jaki to ma być ten projekt? Nie napisałeś nic o Twoich osobistych marzeniach czy ma to być np. dom drewniany czy dom szkieletowy? Osobiście polecam to pierwsze rozwiązanie ze względu na swoją solidność i trwałość.
Odpowiedz
#14
Planując budowę domu pamiętajcie, że na plac budowy trzeba podstawić kontener na odpady oraz zapewnić wywóz gruzu i innych śmieci budowlanych. Profesjonalne usługi w zakresie utylizacji tego typu odpadów oferuje firma Eko-Logis http://eko-logis.com.pl/oferta-dla-przed...dowlanych/ . Wynajmują oni kontenery o dowolnej pojemności a także zapewniają prawidłową utylizację zgromadzonego gruzu.
Odpowiedz
#15
Jak ja budowałam dom to wszystkim zajęła się firma. Warto poszukać w internecie dobrej firmy Usmiech
5 rozwiązań do domu, które znajdziesz w naszej ofercie - http://www.bramykolobrzeg.pl/pl/blog/122...ej-ofercie
Odpowiedz
#16
Budowa domu łatwa nie jest, trzeba znaleźć działkę, potem projekt, fachowców od budowy, materiały... dużo tego. Można się posiłkować podobnymi artykułami: http://bytomonline.pl/publicystyka/dzial...ca-na-dom/, bo możliwości jest wiele, ale jedno jest pewne - do budowy domu trzeba się bardzo dobrze przygotować, wszystko rozrysować i rozplanować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama