mateuszdebowski93

mateuszdebowski93

  • Data rejestracji: 02-07-2018
  • Offline
  Wyślij wiadomośc
Statystyki
Grupa:
Użytkownik
Całość postów:
13
Czas online:
2 Godzin, 57 Minut, 56 Sekund
Tytuł:
Wiek:
Nie określono
Urodziny:
Nie określono
Strona:
Dane kontaktowe
E-mail:
Sygnatura

0
Pozytywny

Znajomi

Brak

Znajomi

Brak

W temacie: Co robicie w wolnym czasie

Odpowiedzi: 71

02-23-2018, 09:57

W wolnym czasie bardzo lubię doskonalić swoje umiejętności masażu na mojej żonie używając w tym celu specjalne olejki do masażu. Jej sprawia to ogromną przyjemność, a mnie ogromną radość.

W temacie: Odwieczny dylemat co kupić na prezent, aby po chwili nie trafił w kąt ?

Odpowiedzi: 42

02-23-2018, 09:48

Jeśli naprawdę zależy Tobie, aby Twój prezent był używany każdego dnia lub przynajmniej bardzo często, zainteresuj się sztućcami na sztuki. Zapewniam Cię, że w ten sposób osoba obdarowana nie rzuci Twojego podarunku tak szybko w kąt lub nie schowa do szafy lub szuflady. Oczywiście pod warunkiem, iż Twoje sztućce okażą się atrakcyjniesze w codziennym zastosowaniu niż te, które ma obecnie.

W temacie: Wszystko o butach?

Odpowiedzi: 11

02-23-2018, 09:35

Już kiedyś kupowałem buty przez internet. Nie zawiodłem się, bo akurat było to obuwie sportowe, które używam do dziś. Obecnie jednak rozglądam się za porządnymi butami myśliwskimi, głównie na potrzeby pieszych wycieczek do lasu w weekend.

W temacie: Projekt :)

Odpowiedzi: 2

02-21-2018, 09:39

Nie znam się na firmach projektujących domy, ale mogę śmiało polecić przedsiębiorstwo sprzedające maszyny do cięcia blachy. A może akurat komuś przyda się przy budowie? Kto wie? Nigdy nie wiadomo co człowiek wymyśli sobie na działce czy ogródku...

W temacie: Mieszkanie czy dom?

Odpowiedzi: 26

02-21-2018, 09:21

Każdy zdrowo myślący człowiek planujący założyć własną rodzinę marzy o tym, aby pewnego dnia zamieszkać w domu. Nie jestem tylko pewien czy w Twojej sytuacji finansowej jest to faktycznie wskazane. Ja ze swojej strony dodam tylko, że sprzątanie mieszkań w Poznaniu jest o wiele bardziej opłacalne niż ogarnięcie znacznie większego domu wolno-stojącego poza miastem, nie wspominając już w ogóle o opłatach za ogrzewanie.

Brak zawartości do wyświetlenia.