Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
upadłość konsumencka
#1
Cześć. Moja siostra nabrała kiedyś kredytów na swoje leczenie swojego dziecka i niestety teraz nie ma z czego za bardzo spłacać. Słyszałem coś o upadłości konsumenckiej. znajomy polecił mi najlepszą firmę https://www.oglosupadlosckonsumencka.pl/o-kancelarii  znacie?
Odpowiedz

#2
Żeby starać się o upadłość konsumencką trzeba spełniać określone warunki. Poza tym, czy na pewno jest to jedyna droga? Po upadłości jest się wolnym od długów, ale traci się dosłownie wszystko, cały majątek, zostaje się z zerem. W końcu z czegoś te długi muszą spłacić.
Odpowiedz
#3
No to trochę słabo. Wydaje mi się że konsolidacja kredytów jest lepszą opcją. Lepiej trochę się przemęczyć, ale nie stracić wszystkiego
Odpowiedz
#4
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat długów czy upadłości konsumenckiej to odwiedź witrynę mamdlugi.pl Tam masz masę przydatnych artykułów jak i możliwość skorzystania z wielu usług oddłużeniowych. Idealny partner z wieloletnim doświadczeniem który pomoże ci walczyć z długiem i wierzycielami.
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem takie rozwiązania są bardzo potrzebne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama