Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Białe czy czarne SEO?
#1
Zastanawiam się, kogo jest więcej - zwolenników White Hat czy Black Hat SEO? Ja osobiście łączę obie metody i nie skłaniam się ku jednej, a Wy?
Odpowiedz

#2
Bardziej popularne jest na pewno white hat, bo jest wyższe jakościowo i bezpieczniejsze dla wizerunku marki. Chociaż praktyka pokazuje, że czasem sięga się po metody black hat SEO, co powiedziałby każdy najlepszy specjalista z tej branży. Myślę, że obecnie optymalnym rozwiązaniem jest łączenie tych dwóch tendencji, aby uzyskać wymierne rezultaty w pozycjonowaniu. Nie da się dzisiaj trzymać się tylko jednej.
Odpowiedz
#3
ja patrząc po necie widzę coraz więcej black,co mnie troche martwi,
jestem zwolennikiem white
Odpowiedz
#4
Black hat seo na stronę klienta to dziś szalenstwo, Black hat to tylko pod zapleczówki i to najniższego poziomu,
Nadal funkcjonują pozycjonerzy którzy zapłacili dawno temu za Xrumery, scrapeboxy, GSA i inne automaty i nadal ich używają.
moim zdaniem warto postawić na działania onsite, ale nie optymalizacja za 100zł albo gratis, gdzie tzw "pozycjoner" wpisze meta opis i tytuł, a jak będzie miał dobry humor to alty w obrazkach ustawi, tylko gruntowna optymalizacja, z przeredagowaniem treści, kodu , mikroformatami itd.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama