minix

minix

  • Data rejestracji: 01-18-2018
  • Offline
  Wyślij wiadomośc
Statystyki
Grupa:
Użytkownik
Całość postów:
5
Czas online:
37 Minut, 5 Sekund
Tytuł:
Wiek:
Nie określono
Urodziny:
Nie określono
Strona:
Dane kontaktowe
E-mail:
Prywatna wiadomość:
Sygnatura

0
Pozytywny

Znajomi

Brak

Znajomi

Brak

W temacie: Meble i lampy do biura

Odpowiedzi: 19

01-31-2018, 15:50

Ja widziałem u mojego brata, że szef w końcu zdecydował się na zmiany i kupił porządne meble do biura. Podobno wybrali coś z od http://www.mikomaxsmartoffice.pl - bo jakieś znajoma firmy z nimi współpracowały i nie miały zastrzeżeń. Na pierwszy rzut oka te meble wyglądały świetnie. I podobno też są tak wygodne, że nie chce się wychodzić z biura (a jednak to jeszcze możliwe). Meble są nowe, więc nie wiadomo jeszcze jak będzie za jakiś czas, ale podobno nic się z nimi nie dzieje, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Jeśli tak się stanie, to może uda się też przekonać i mojego pracodawcę do niewielkich zmian wizualnych - to się bardzo opłaca.

W temacie: Sklep fitness?

Odpowiedzi: 1

01-30-2018, 14:44

Teraz kiedy fitness jest promowany niemal na każdym kroku, to takie sklepy muszą się cieszyć ogromnym powodzeniem. Ale w sumie o dobrze, im więcej sportu tym lepiej (oczywiście w granicach rozsądku)

W temacie: Dietety online

Odpowiedzi: 7

01-30-2018, 14:43

Ja bym chyba nie zdecydował się na taką poradę przez internet. Zła dieta może wpłynąć negatywnie na zdrowie, a nawet spowodować poważne problemy. Wolałbym iść do kogoś kto ma na ten temat, wiedzę i doświadczenie i podejdzie indywidualnie do każdego pacjenta. A to jest możliwe w kontakcie osobistym. Wtedy też można dokładnie omówić wyniki poszczególnych badań, które są niezbędne to ułożenia diety. Spisać z internetu przypadkowe menu to każdy potrafi, tylko nie zawsze takie jedzenie przynosi oczekiwane rezultaty.

W temacie: Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedzi: 112

01-30-2018, 14:39

To że trzeba mieć z czego odkładać i oszczędzać faktycznie jest niezwykle istotne... Wiadomo, że lepsze nawet kilka zł. miesięcznie, choć z tak niewielkiej kwoty dopiero po długim czasie uzbiera się suma godna uwagi i rozdysponowania.
Ja niestety tylko takimi małymi kroczkami mogę sobie odkładać kilka groszy. Póki co oszczędzam na drugim koncie w banku, które jest na czarną godzinę. Bardzo liczę na to, że za jakiś czas moja sytuacja będzie nieco lepsza i będę mógł sobie pozwolić, żeby odkładać więcej i więcej, ale jeszcze nie teraz.

W temacie: Witajcie

Odpowiedzi: 7

01-30-2018, 14:30

Cześć! Tomek z tej strony.
Życzę miłego dnia!

Brak zawartości do wyświetlenia.