Pimedia

Pimedia

  • Data rejestracji: 01-24-2014
  • Offline
  Wyślij wiadomośc
Statystyki
Grupa:
Użytkownik
Całość postów:
39
Czas online:
6 Godzin, 52 Minut, 32 Sekund
Tytuł:
Wiek:
01-01-1998 (20 lat)
Urodziny:
01-01-1998
Strona:
Dane kontaktowe
E-mail:
Prywatna wiadomość:
Dodatkowe informacje o Pimedia
Płeć:
inna
Miejscowość:
Warszawa
O sobie:
Dom Mediowy Pimedia - Kampanie reklamowe w internecie, które prowadzimy, to specjalistyczne działania, które są odpowiedzią na realne potrzeby naszych klientów. Idealny dobór nośników reklamowych i określenie grupy docelowej to gwarancja sukcesu dla prowadzonych przez nas kampanii reklamowych w internecie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Sygnatura

0
Pozytywny

Znajomi

Brak

Znajomi

Brak

W temacie: Pozycja strony w google, a monitoring pozycji?

Odpowiedzi: 15

08-01-2014, 10:11

Ciekawi mnie jaki monitoring, wykorzystujecie przy sprawdzaniu pozycji strony w Google? Podzielcie się opiniami co waszym zdaniem jest najlepsze. Ja preferuje webowe rozwiązania, niż instalację na własnym serwerze. Czego waszym zdaniem brakuje w obecnych monitoringach pozycji? Czy dodalibyście nowych funkcjonalności do monitoringu pozycji? Mnie brakuje opcji, gdzie można byłoby sprawdzać od razu trendy i stawki z adworsow na sprawdzane słowa kluczowe.

W temacie: System wymiany fanów i ruchu

Odpowiedzi: 3

06-27-2014, 13:55

Ja to bym teraz nie zabierał się za sztuczne nabijanie lików na wartościowych profilach firmowych. Takimi sposobami łatwo można zgubić zasięg wśród dotychczasowych fanów. Egde rank już dawno się zmienił, takie sztuczki możecie robić co najwyżej na farmach linków.

W temacie: macie jakieś fajne miejsca w necie na reklamę firmy usługowej?

Odpowiedzi: 10

06-27-2014, 13:44

To ja jeszcze dorzucę artykuł silesiasem, jeśli chcielibyście poznać więcej info na temat content marketingu, to tutaj jest artykuł zawierający wypowiedzi ludzi z branży Oczko http://www.silesiasem.pl/content-marketi...rketingowe

W temacie: Jak ustrzec się złodziei grafik?

Odpowiedzi: 18

06-26-2014, 15:04

Zawsze można trzymać plik w psd, gdzie grafika będzie składać się z kilku warstw. Chociażby nałożyć w nim podpis jako drugą warstwę. Dzięki temu będziesz mógł udowodnić, że to jest Twoja grafika, będziesz mógł ją rozłożyć na części, a tamta osoba tego nie zrobi. Jeśli tamta osoba utnie ten napis, to będzie miała mniejszą rozdzielczość, co będzie kolejną poszlaką na niekorzyść tamtego użytkownika.

W temacie: Adwords szkolenia - 4people?

Odpowiedzi: 6

06-26-2014, 14:56

To już wiem kto stoi za tymi niezoptymalizowanymi kampaniami Adwords, ach te dzieciaki Usmiech Ustawienie kampanii, a poprowadzenie jej, aby stopa zwrotu inwestycji była jak najwyższa, to dwie różne sprawy.

Temat: Pozycja strony w google, a monitoring pozycji?

Odpowiedzi: 15

08-01-2014, 10:11

Ciekawi mnie jaki monitoring, wykorzystujecie przy sprawdzaniu pozycji strony w Google? Podzielcie się opiniami co waszym zdaniem jest najlepsze. Ja preferuje webowe rozwiązania, niż instalację na własnym serwerze. Czego waszym zdaniem brakuje w obecnych monitoringach pozycji? Czy dodalibyście nowych funkcjonalności do monitoringu pozycji? Mnie brakuje opcji, gdzie można byłoby sprawdzać od razu trendy i stawki z adworsow na sprawdzane słowa kluczowe.

Temat: Dom mediowy - Warszawa - Agencja interaktywna Katowice

Odpowiedzi: 0

01-24-2014, 14:58

Witamy

|PIMEDIA Group to dom mediowy, który zajmuje się kompleksowym doborem i zakupem mediów tradycyjnych (ATL) i niestandardowych na potrzeby wielu różnorodnych kampanii reklamowych i marketingowych.

Do głównych zadań domu mediowego |PIMEDIA Group należą: zaplanowanie a także zakup mediów; pertraktowanie opłat z dostawcami przestrzeni jak również czasu reklamowego, a także dostarczanie reklamodawcom stosownych diagnoz mediów. Współcześnie w Polsce przeważająca większość procesów na rynku reklam odbywa się z udziałem przynajmniej jednego Media House. Przeprowadzane przez domy mediowe kampanie to działania, które pozwalają firmom na pozyskanie wielu nowych klientów. By jednak odniosły one jak najlepsze rezultaty, trzeba dokładnie poznać potrzeby i oczekiwania każdego z klientów.

W |PIMEDIA Group doskonale wiemy, że kluczem do marketingowego sukcesu jest dokładne ustalenie targetu reklamy, a dopiero potem powinno się dobierać do niej odpowiednie media. Usługi, jakie oferuje nasz dom mediowy, Warszawa doceniła już wielokrotnie: obsługiwaliśmy już liczne kampanie, którym nie podołały inne domy mediowe. Nasze działania charakteryzuje innowacyjne podejście i otwartość na nietypowe rozwiązania.

Znamy najnowsze trendy i doskonale orientujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach, przez co możemy oferować naprawdę skuteczne i efektywne rozwiązania. Tak, jak inne domy mediowe, dysponujemy szeregiem kontaktów branżowych, ale nie jesteśmy sieciowym domem mediowym – dzięki swojej niezależności proponujemy dokładnie takie rozwiązania, które najlepiej będą pasowały do oczekiwań danego klienta.

Czy to Katowice, czy Wrocław, czy też Ciechocinek czy Warszawa – dom mediowy |PIMEDIA tak samo traktuje każdego klienta i z powodzeniem przeprowadza zarówno wielkie i wysokobudżetowe kampanie ogólnopolskie czy nawet międzynarodowe, jaki i takie, które mają wyłącznie zasięg lokalny i nie wymagają zaangażowania wielu różnych nośników reklamowych. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej pimedia.pl i zapoznania się z bogatą ofertą, jaką przygotował nasz dom mediowy.

Nie zwlekaj zadzwoń do nas już dziś!

|PIMEDIA
40-167 Katowice, ul. Topolowa 19
Tel: 32 258 90 13
Fax: 32 258 90 13
e-mail: office@pimedia.pl

Temat: Witamy forumowiczów

Odpowiedzi: 1

01-24-2014, 14:35

Witamy wszystkich userów forumreklamowe.net