Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ogrzewanie
#1
Polecacie ogrzewanie elektryczne? Zastanawiam się nad wymianą urządzeń grzewczych w całym domu.
Odpowiedz

#2
Bez fotowoltaiki się to nie opłaca
Odpowiedz
#3
(02-06-2022, 23:12)Martynka75 napisał(a): Polecacie ogrzewanie elektryczne? Zastanawiam się nad wymianą urządzeń grzewczych w całym domu.
 my mamy w domu stare piece ale póki co nie stać nas na ich zmianę. zakupiłam na wszelki wypadek czujniki z Lanberga bezpieczeństwo się u nas liczy przedrzymskim
Odpowiedz
#4
Patrząc po rozmowach to coraz częściej mówi się o kocioł 5 klasy ecodesign tym bardziej, że dalej masz dopłaty do zmiany starych pieców,a tych jest sporo.
Odpowiedz
#5
Z wydajnym ogrzewaniem wiąże się konieczność inwestycji w skuteczną termoizolację. Najlepszym rozwiązaniem w tym kontekście jest ocieplenie poddasza pianką w Żarach, które sprawia, że ciepłe powietrze nie ulatnia się tak szybko z budynku i w domu łatwiej jest uzyskać satysfakcjonującą temperaturę.
Odpowiedz
#6
ja mam malutki modułowy domek i mam ogrzewanie tylko z pieca koza kupiony na kratki.pl nie dość że nowocześnie wygląda to ogrzewa cały domek
Odpowiedz
#7
Bez fotowoltaiki to może się nie opłacać
Odpowiedz
#8
No właśnie ja się zastanawiam jak by to wyglądało jakby połączyć takie maty grzejne z energią pozyskiwana z fotowoltaiki, tylko nie wiem czy na nowych zasadach rozliczania to się będzie dalej opłacać.
Odpowiedz
#9
Możesz zainstalować piec i do niego odpowiednie pompa do pieca https://www.dambat.pl/pompy-obiegowe-ibo.html Niektórzy wybierają, takie rozwiązania w domach.
Odpowiedz
#10
(04-25-2022, 20:39)piotr67 napisał(a): Możesz zainstalować piec i do niego odpowiednie pompa do pieca https://www.dambat.pl/pompy-obiegowe-ibo.html Niektórzy wybierają, takie rozwiązania w domach.
Bardzo fajne jest ogrzewanie piecem wolnostojącym my mamy taki typ koza z kratki.com bardzo fajnie rozprowadza ciepło po pomieszczeniach , dodaje klimatu i uroku Usmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama