Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadek
#1
Miał ktoś z was stłuczkę albo wypadek i starał się o odszkodowanie pieniężne? Jak to dokładnie wygląda? Jestem obecnie w takiej sytuacji że leżę w szpitalu i nie za bardzo mam możliwość odwiedzania prawników. Jak sobie z tym poradzić?
Odpowiedz

#2
A masz ubezpieczenie? To chyba powinno się samo przez się rozumieć i ubezpieczenie powinno iść z automatu i żadnych prawników nie trzeba w to angażować.
Odpowiedz
#3
Jest dużo papierologi ale jak się przez nią przejdzie to nie ma już z tym większego problemu.
Ubezpieczenie grupowe w pracy to wygodne rozwiązanie kwestii ubezpieczenia na życie. Zapoznaj się z naszą ofertą https://ctu.pl/ubezpieczenie-na-zycie/ub...e-grupowe/
Odpowiedz
#4
Są na rynku tak beznadziejne polisy ubezpieczeniowe, że czasem pomoc prawnika może być przydatna. Przy takich polisach jest wszystko pięknie w momencie jej zawierania. Ale jak trzeba później likwidować szkodę, to zaczynają się schody.
Odpowiedz
#5
Ja miałem ostatnio stłuczkę, ale na szczęście spisaliśmy tylko oświadczenie dla ubezpieczyciela i na tym się skończyło
Odpowiedz
#6
Właśnie dlatego warto się ubezpieczać na wszelki wypadek, jako że mamy okres wakacyjny można to zrobić tu https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne.htm myślę, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla każdego kto dba o swoje bezpieczeńśtwo
Odpowiedz
#7
To zawsze bardzo przykre zdarzenie i zostaje w psychice na lata
Odpowiedz
#8
Odszkodowania za wypadki drogowe są często zaniżane przez firmę, dlatego warto skontaktować się z adwokatem od odszkodowań.
Odpowiedz
#9
Ja często myślałem o tym rozwiązaniu, rozważę to
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama