Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny biznes plusy i minusy
#21
Z pewnością prowadzenie własnego biznesu łatwe nie jest i trzeba cały czas myśleć o wielu rzeczach i działać na wielu frontach. Już na wstępie na przykład konieczne jest założenie konta firmowego: https://www.santander.pl/ws-konto-firmow...zl-google/, dzięki któremu możliwe będzie zarządzanie finansami przedsiębiorstwa.
Odpowiedz

#22
Teraz to zdecydowanie więcej minusów, a raczej jeden taki duży, bo w każdej chwili mogą ogłosić znowu lockdown i potem człowieku radź sobie sam. Tak to nie powinno wyglądać...
Odpowiedz
#23
Ja teraz dość poważnie zastanawiam się nad założeniem na dachu mojej siedziby paneli fotowoltaicznych. Z tego co udało mi się zaobserwować to coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na taki ruch. W sumie nie ma co się dziwić skoro jest tyle ciekawych /oferta/dla-firmy/. Jakie jest Wasz zdanie w tym temacie?
Odpowiedz
#24
No nie wiem. Jak na razie widzę same minusy...
Odpowiedz
#25
Jak myślisz o otwarciu firmy to zapoznaj się trochę z serwerami bo firma któej nie ma w internecie teraz to jakby nie istnieje https://appzy.pl/ tutaj masz róznego rodzaju artkuły powiązane luźno z tematem
Odpowiedz
#26
Prowadzenie własnego biznesu ma główny plus, czyli niezależność, ale poza tym występuje też szereg minusów i niedogodności, które są na głowie właściciela. Ostatnio musialem się zatroszczyć o to, żeby w firmie były ręczniki papierowe https://www.opakowanianawynos.pl/24-reczniki-papierowe bo takie są wymagania odnośnie higieny i czystości.
Odpowiedz
#27
Wydaje mi się, że lepiej jest pracować na własnej działalności, jednak wiąże się to z wieloma istotnymi rzeczami np. takimi jak Outsourcing IOD
Odpowiedz
#28
A może szukacie ciekawego sposobu na reklamę Waszego biznesu? Moja znajoma ostatnio stworzyła z pomocą https://appchance.com/pl specjalną aplikację do jej biznesu Usmiech I pokazało się, że to strzał w 10! Jest mega zadowolona, a dodatkowo zyskała wielu nowych klientow Usmiech Moim zdaniem to świetny pomysł na pokazanie wartości naszej firmy!
Odpowiedz
#29
Dla mnie jedynym minusem własnej firmy były kwestie prawne, np. prawo umów. Tę kwestię dobrze opisali w tym artykule, dlatego jak ktoś ma wątpliwości może sobie poczytać - bardzo ważna sprawa!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama