Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia w ING - opinie
#1
Witam wszystkich,

szukam informacji i opinii, najlepiej od klientów, w zakresie ubezpieczeń z firmy ING. Interesuje mnie konkretnie ta oferta agent ubezpieczeniowy ing Poznań, która dotyczy głównie ubezpieczeń na życie.

Chciałbym poznać opinie osób, które już korzystają z takiego ubezpieczenia. Interesuje mnie to jak oceniacie taką ofertę, jak waszym zdaniem warto negocjować z agentem ubezpieczeniowym i w ogóle na jaki zakres ubezpieczenia na życie warto się zdecydować.

Zapraszam do dyskusji w temacie osoby zainteresowane ubezpieczeniami na życie.
Odpowiedz

#2
Ja jestem ubezpieczona w PKO, więc na ING akurat zupełnie się nie znam, ale może ktoś inny będzie w stanie pomóc.
Odpowiedz
#3
Mam i polecam ubezpieczenie w PZU. Co do ING nie mam pojęcia.

Bardzo dobre zestawienie jeżeli chodzi o konta osobiste znalazłem tutaj opis ekonta mbanku http://bankuje.pl/opinie-o-mbanku-szczegoly-rachunku/ Nawet wyniki zestawienia są porównywalne. Jeżeli chodzi o ekonto mobilne w mBanku to łatwo jest uniknąć opłaty za kartę płatniczą. Zaś samo konto jest bezpłatne bez dodatkowych warunków miesięcznych.
Odpowiedz
#4
Mbank albo Ing. To moim zdaniem lepsze oferty i wśród nich czegoś poszukaj.
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem zanim się ubezpieczymy gdziekolwiek to najlepiej sobie porównać to. Jest przecież cała masa kalkulatorów czy porównywarek ubezpieczeń chociażby dobry i sprawdzony na oferteo - http://www.oferteo.pl/ubezpieczenia/ubez...kalkulator wiadomo, że ubezpieczalnie walczą o klientów, ale nic za darmo Wam bez walki nie dadzą.
Odpowiedz
#6
Zastanawiam się nad ubezpieczeniem, ale akurat nie w ING. Jutro mam spotkanie z doradcą, który przedstawi mi kilka ofert.
Odpowiedz
#7
Kwestie ubezpieczeń zmieniają się praktycznie każdego dnia, warto znaleźć jakiegoś sensownego agenta ubezpieczeniowego i z nim porozmawiać na tematy różnych opcji
Odpowiedz
#8
Zobacz sobie też oferty innych firm, możesz szybko porównać ich ubezpieczenia np. http://www.finmarket.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie
Odpowiedz
#9
Na pewno warto zrobić sobie porównanie różnych ofert.
Odpowiedz
#10
Ja w ogóle nie wieże w ubezpieczenia, dla mnie to szkoda pieniędzy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama