Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na denerwujących klientów
#1
Web-designerzy to też ludzie, i lubią nieraz zrobić psikus zbyt upierdliwemu klientowi. Tu konkretnie przykłady ukraińskich i rosyjskich stron, na których można zobaczyć, coś zupełnie niespodziewanego!

Dom wypoczynkowy "Łazurne" http://www.lazurnoe.com/ - kliknij w mewę na górze

Projekty basenów http://pool.in.ua/products/baseinspa/ - klikamy na czerwone szpilki

Wszystko dla rybaków http://www.fishingspb.ru/ - klikamy trzy razy na faceta w łódce (nie, nie tego z filmu)


Trawniki "Awangarda" http://www.gazon-avangard.ru/redactor.php?id_part=9 - czekamy aż dwaj kolesie na górze się spotkają i pojawi się napis, wtedy klikamy na sierp

Kominki http://www.i-kamin.ru/maps/sushevskiy_val.html - w lewym dolnym rogu mapki mamy dwa napisy " " oraz " ", klikamy najpierw na pierwszy, po tym od razu na drugi i na logo z kominkiem w środku mapy

Mieczenosiec http://mechenosets.ru/ - wciskamy shift i klikamy logo (zabawne dla tych co się znają (czyli nie dla mnie))

Energoserwis http://www.energoservis.net/ - pięć razy klikamy na księżyc w bannerze na górze

Completo http://www.completo.ru/ - nad cyferką "1" na rysunku jest metka z napisem "ciągnij", więc niech ciągną do dołu i do góry pięć razy, a oczom ich ukaże się..... to, co bojownicy lubią najbardziej! =))

Bobrzyków http://bobrikov.net/ - na logo siedzi bóbr któremu trzeba
pacnąć myszką w język

Jakieś tam samochodowe http://www.doroga78.ru/ - na dole strony klikamy trzy razy w światła, w jedne albo drugie (dwie wersje wydarzeń)

Jubiler http://zoloto585.ru/ - przesuwamy ekran środkową ekspedientkę i klikamy na nią aż do skutku! (ponoć ochroniarz przy prawym brzegu ekranu też coś robi, ale mi jakoś nie wyszło)

Sporthit http://miss.sporthit.ru/ - dziewczyna po lewej trzyma snowboard, klikamy weń aż coś się wydarzyOdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama