Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama Internetowa !
#11
Ja moją firmową stronę mam świetnie wypozycjonowaną i od tego wyszliśmy od początku istnienia naszej firmy. Każdemu polecam!
Odpowiedz

#12
Jest wiele firm, które zajmują się reklamowaniem,a koszty nie są duże.
Odpowiedz
#13
Możesz podać jakiś przedział cenowy?
Odpowiedz
#14
Najlepiej odezwać się do takiej firmy i podpytać. Bo wszystko zależy od formy reklamy itp. Jeśli chciałbyś coś z zakresu marketingu bezpośredniego (mailing, kampanie sms) to podpytaj w firmie Marketing Relacji. Zajmują się tym od dawna więc mają spore doświadczenie w temacie.
Odpowiedz
#15
Reklama w Internecie jest chyba najważniejsza w dzisiejszych czasach Usmiech
Jak skutecznie schudnąć - nigdy nie jest za późno
Odpowiedz
#16
Według mnie jest wiele możliwości ciekawej formy reklamy, poczytajcie na blogach o różnego rodzaju możliwościach które są przed wami w tym zakresie !
Odpowiedz
#17
Mój znajomy który ma sklep internetowy, mówi że największe efekty daje mu content marketing. Przez to ma dużo zapisów na newsletter, który regularnie rozsyła do swoich klientów.
Odpowiedz
#18
Pozycjonowanie organiczne daje lepsze efekty niż adwords, ale to w dłuższej perspektywie i trzeba dłużej czekać.
Odpowiedz
#19
To prawda, że organiczne pozycjonowanie zawsze będzie najlepsze. Adwords sprawdza się na początku gdy strona nie znajduje się wysoko na konwersujących frazach.
Odpowiedz
#20
Długo trwa pozycjonowanie, szczególnie na frazy popularne, konkurencyjne. Ja byłbym skłonny od samego początku, oddać stronę fachowcom.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama