Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na biznes
Muszę przyznać, że własny biznes teraz jest bardzo opłacalny i coraz więcej ludzi na to przechodzi. Jeżeli chodzi o mnie to jakiś czas temu zacząłem sprzedaż pewnych towarów. Oczywiście najpierw trzeba je skądś sprowadzić. Całe szczęście wcześniej trafiłem na tekst o TradeKeyu na chińskimraporcie https://www.chinskiraport.pl/blog/jak-ku...-tradekey/. To mi pomogło Usmiech
Odpowiedz

Myślę, że warto skorzystać z dobrej agencji reklamowej, aby dotrzeć do dużej ilości osób. Marketing szpetny Facebook https://www.lartweb.pl/produkt/marketing...-5-postow/ to jedna z lepszych opcji reklamowych.
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to nie rozumiem skąd takie przekonanie że teraz każdy musi prowadzić własny biznes. Chyba chodzi o to, żeby właśnie pracować też na etacie. Czasami się tam zarobi znacznie więcej.
Odpowiedz
Długo szukałem pomysł na biznes, aż w końcu rozwój technologii zainspirował mnie do stworzenia firmy zajmującej się dostarczaniem systemów contact center dla firm.
Odpowiedz
Ja prowadzę sobie bloga i mam z tego całkiem przyjemny dodatkowy dochód, https://flash-developer.pl/ tutaj trochę poczytałam np. o zdjęciach jakie dodawaći idziemi coraz to lepiej i lepiej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama