Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na biznes
Zawsze wychodzi to strasznie drogo Oczko
Odpowiedz

Pomysł jak pomysł, trzeba jeszcze go zrealizować i postarać się o ciągły rozwój, bez tego żaden biznes nie przetrwałby długo. Popularne jest choćby budowanie magazynów, ale mało kto wie, że przy tym wymagane jest odpowiednie oznakowanie, także poziome. Jak chcesz zobacz więcej co można się dowiedzieć w tym temacie. Niektóre kwestie przecież mogą być pod tym względem dość istotne.
Odpowiedz
Własny biznes wiąże się z kosztami, to wiadomo,ale jak wszystko dobrze prosperuje, to jest ogromna satysfakcja. Czy ktoś z was prowadzi może swoją cukiernię, piekarnię? Chciałabym otworzyć własną piekarnię i szukam sprzętu do wyposażenia. Znalazłam ofertę firmy Hasborg. interesuje mnie ta maszyna https://www.hasborg.pl/produkt/triomax-iii.html ktoś ma u siebie?
Odpowiedz
Co sądzicie o firmie budowlanej?
Odpowiedz
Myślę, że firma budowlana to dobry pomysł. Uważam, że w dzisiejszych czasach zakładanie firmy wiąże się również z założeniem strony internetowej, dzięki temu można pozyskać dużo więcej klientów. Warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swojej strony oraz o porządny serwer.
Odpowiedz
Firma budowlana wymaga zatrudnienia dużej liczy osób, a przy dzisiejszym rynku pracownika znalezienie kompetentnych i zaufanych osób może być bardzo trudne. Znacznie mniej angażującym pomysłem na biznes jest otworzenie samoobsługowej myjni bezdotykowej. Jak sama nazwa wskazuje - nie wymaga ona zatrudniania dużej liczby pracowników, co znacznie ułatwia rozpoczęcie działalności. Więcej informacji na temat tego typu inwestycji ma na swojej stronie producent myjni bezdotykowych mtAutomatic.
Odpowiedz
Uważam, że obecnie warto zastanowić się nad start-upem, ponieważ taka forma jest niezwykle popularna, a na dobrym pomyśle można wiele zyskać.  Wiadomo jednak, że do jego realizacji potrzebne są nie tylko chęci, lecz także środki finansowe. Często pomysłodawcy start-upów zwracają się z prośbą o pomoc do inwestorów. Jednym z nich jest konrad pankiewicz, osoba często wspierająca młode biznesy. To człowiek myślący poza schematami, szukający ludzi oferujących rozwiązania mające wartość zarówno patentową, jak i intelektualną.
Odpowiedz
(08-12-2019, 08:31)koko napisał(a): Własny biznes wiąże się z kosztami, to wiadomo,ale jak wszystko dobrze prosperuje, to jest ogromna satysfakcja. Czy ktoś z was prowadzi może swoją cukiernię, piekarnię? Chciałabym otworzyć własną piekarnię i szukam sprzętu  do wyposażenia. Znalazłam ofertę firmy Hasborg. interesuje mnie ta maszyna https://www.hasborg.pl/produkt/triomax-iii.html ktoś ma u siebie?
Akurat tej maszyny nie mam,ale mam inny model od tego producenta i szczerze moge Ci polecić,bo maszyna sprawuje się bardzo dobrze. Jest wydajna i działa już kilka lat bez żadnych problemów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama