Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oszczędności nawet w dziale IT
#1
Specjaliści z branży e-commerce z pewnością wiedzą jak trudno czasem współpracować z działem IT. Trzeba być przygotowanym na to, że nasze działania z zakresu e-commerce mogą się nie wydać dostatecznie ważne dla programistów, a oznacza to, że na oczekiwane zmiany będziemy czekać zdecydowanie za długo. Trendy e-commerce 2017 pokazują jednak, że praca z działem IT będzie stopniowo się zmniejszać na rzecz samodzielnej pracy specjalistów e-commerce. Na rynku pojawia się coraz więcej darmowych i płatnych narzędzi, które pozwalają wprowadzać zmiany do wyglądu i funkcjonalności sklepu z pominięciem działu IT. Skrypty analityczne i śledzące również będzie można stosować bez znajomości kodu dzięki narzędziu Google Tag Manager, które w łatwy sposób pozwoli na ich umieszczenie z pominięciem frustrującej nieraz współpracy z działem IT.
Odpowiedz

#2
(09-26-2016, 16:18)chrajorki napisał(a): Specjaliści z branży e-commerce z pewnością wiedzą jak trudno czasem współpracować z działem IT. Trzeba być przygotowanym na to, że nasze działania z zakresu e-commerce mogą się nie wydać dostatecznie ważne dla programistów, a oznacza to, że na oczekiwane zmiany będziemy czekać zdecydowanie za długo. Trendy e-commerce 2017 pokazują jednak, że praca z działem IT będzie stopniowo się zmniejszać na rzecz samodzielnej pracy specjalistów e-commerce. Na rynku pojawia się coraz więcej darmowych i płatnych narzędzi, które pozwalają wprowadzać zmiany do wyglądu i funkcjonalności sklepu z pominięciem działu IT. Skrypty analityczne i śledzące również będzie można stosować bez znajomości kodu dzięki narzędziu Google Tag Manager, które w łatwy sposób pozwoli na ich umieszczenie z pominięciem frustrującej nieraz współpracy z działem IT.

wszedzie juz szukaja
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama