Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mailing czy to ma sens?
#61
(10-24-2019, 13:51)Marcin_Igielski napisał(a): ważne jest do jakiej grupy odbiorców kierujesz mailing. Naturalnie, że jeśli do użytkowników forum o kotach będziesz słał ofertę pralek nie spotkasz się z wielkim odzewem...
ALE jeśli wyślesz kocią karmę wiele osób kliknie.

To jest jedyne sensowne podejście. Takie rozsyłanie na ślepo tysięcy czy milionów wiadomości nie przyniesie żadnych korzyści. Co najwyżej można będzie trafić na jakieś black listy spamerskie.
Odpowiedz

#62
Za dużo ludzie e-maili dostają których i tak nie czytają. Zakładanego efektu nie będzie.
Odpowiedz
#63
Moim zdaniem mailing jest bez sensu. Ludzie takie wiadomości traktują na spam, często od razu one tam trafiają. Lepiej postawić na reklamę zewnętrzną, ona zdecydowanie bardziej będzie skuteczna.
Odpowiedz
#64
Mimo dużego spamu jaki otrzymujemy na skrzynki mailowe - mailing nadal jest jedną z najskuteczniejszych form reklamowych. Natomiast jeśli pytamy o sens to wszystko zależy: zależy od dobrej bazy kontaktowej, contentu dla użytkowników jaki mamy, personalizacji i wielu innych czynników. Ponadto dobrze aby mailingi wysyłać za pomocą odpowiednich do tego narzędzi - przetestujemy mailing czy nie trafi do spamu, mamy informacje jaki mamy współczynnik otwarć i kliknięć, twardych odbić - na tej podstawie możemy selekcjonować bazę i dostosowywać kolejne wysyłki.
Odpowiedz
#65
Oczywiście, że ma sens Oczko Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak wygląda skuteczny mailing to zachęcam do przeczytania artykułu zamieszczonego n blogu https://advist.pl/jak-wyglada-skuteczny-mailing/ :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama