Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[MTA][ZAPOWIEDŹ] Campfire City
#1
[Obrazek: 9Yzyklg.png]
Witaj graczu,
Chcielibyśmy Cię zaprosić na nowo powstający serwer RPG Campfire City - tak, kolejny serwer RPG, jakże już zużyty tryb gry na serwerach MTA. Dlaczego więc zdecydowaliśmy się na ten tryb?  Odpowiedź jest prosta, jest to tryb, na którym większość naszej ekipy już grała wiele godzin, jest to najbardziej znany dla nas tryb i nie chcemy robić nic innego. Oczywiście to, że tryb jest tak popularny i powstaje wiele takich samych serwerów nie znaczy, że u nas też tak będzie, staramy się wprowadzać na serwer oryginalne, a zarazem autorskie skrypty, które urozmaicą Wam grę. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie i nie zapewniamy Was, że w 100% wszystkie skrypty będą oryginalne, ale z pewnością autorskie Smile
 
O nas
 
Jesteśmy zgraną ekipą, która posiada odpowiednie umiejętności do prowadzenia serwera (zarządzanie, programowanie, prowadzenie frakcji), niektórzy z większym doświadczeniem na platformie MTA, drudzy znowu nowi, uczący się wszystkiego od podstaw, ale również odpowiedzialni i pracowici.  Nasza ekipa ciągle się rozrasta i nie jest to jedynie Administracja serwera.
 
 
Nasze plany
 
Naszym głównym celem jest stworzenie serwera, który jest przyjazny dla gracza nie tylko poprzez grafikę, ale również atmosferę panującą na serwerze. Zależy nam na tym, aby ograniczyć liczbę konfliktów na serwerze, a pomoc mogła być przekazywana przez każdego gracza. Jeżeli chodzi o skrypty to mamy wiele oryginalnych pomysłów, które już dzisiaj wprowadzamy na serwer np. rozbudowany system pojazdów, komputer pokładowy, biznesy/organizacje.
 
Start serwera planowany jest na czerwiec/lipiec, jednak już dzisiaj możesz dołączyć do gry, wystarczy, że napiszesz w prywatnej wiadomości na forum/discord do jednej z osób należącej do ekipy serwera.
 
 
UPDATE 1


[Obrazek: tN59GTp.jpg]
[Obrazek: aQTaif7.jpg]
[Obrazek: Kaf0qQo.jpg]
[Obrazek: vJRnIFt.jpg]
[Obrazek: tWRLeqv.jpg]
[Obrazek: pPG6Chi.jpg]
[Obrazek: Et0djS6.jpg][Obrazek: EDGu9is.jpg]


[Obrazek: 7GzFVvX.jpg]


 
 
Informacje
 
Forum: https://www.mta-campfire-city.pl
TeamSpeak 3: mefis.eu
Fanpage: https://www.facebook.com/campfirecity/
Adres email: mta.campfire.city@gmail.com
Planowana data startu: 10 sierpnia 2018 r.
UPDATE
02-07-2018

- Zakończono pracę nad organizacją TAXBUS:
     + Powiększono bazę TAXBUS
     + Dodano Autobusy z tablicami kierunkowymi

- Zakończono pracę nad Komputerem Pokładowym

- Zmieniono oprawę graficzną (HUD)

- Rozpoczęto pracę nad Pracą dorywczą- Budowlaniec

- Dodano Aptekę


 
[Obrazek: X3GotJp.jpg] 
[Obrazek: kt5gdhA.jpg] 
[Obrazek: LHm3xnL.jpg]
[Obrazek: qDX843f.png]


[Obrazek: xvUbqxz.png] 
[Obrazek: JbCsoMI.png] 
[Obrazek: P5jl4Mc.png] 

[Obrazek: wlthGaq.png] 

[Obrazek: weNCZrj.jpg] 

[Obrazek: IkMGAjx.jpg]

Przypominamy o możliwości zostania beta-testerem (wejście na serwer przed startem). W tym celu należy napisać na forum lub fanpage.
[Obrazek: 9Yzyklg.png]

Witajcie!
Od ostatnich nowości minęło wiele czasu, niestety nie udało nam się ukończyć serwera w 100%, ponieważ pracy jest dużo, a rąk do pracy niewiele. Podjęliśmy decyzję o zmianie trybu gry z RPG na nasz własny tryb zbliżony do trybu RP. Wkrótce przedstawimy Wam nasze nowe plany dotyczące serwera. Tymczasem zapraszamy Was na otwarte alpha testy od 10 sierpnia od godziny 18:00. Od tego dnia będziecie mogli zgłaszać swoje propozycje dotyczące serwera. Podczas Alpha testów będziemy dodawać kolejne nowości i prowadzić statystyki dotyczące gospodarki. Po pewnym czasie serwer zostanie zamknięty na kilka dni i nastąpi wyzerowanie majątków i wyregulowanie gospodarki. Nastąpi to po ukończeniu większości naszych planów.

Poszukujemy dodatkowych rąk do pracy (skrypterów oraz grafików).

Pozdrawiamy, Ekipa Campfire City
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama