Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Los Santos Online Role Play
#1
[Obrazek: vCZJSYk.png]
Witamy was w Online Santos Role Play!

http://www.online-santos.pl

Chciałbym wam przedstawić nowy projekt na scenie Gta San Anderas Multiplayer [SAMP]. Projekt tworzony przez dwóch zagorzałych fanów i hobbistów gry o życiu CJ'a. Oczywiście mowa tutaj o Calise  i  eDDie  - jako nasz główny zarząd.

Aby zacząć grę na naszym serwerze, należy stworzyć swoje unikalne konto na naszym serwisie https://online-santos.pl/ - po zapoznaniu się z regulaminami, można zacząć to czego pragnie każdy z czytających naszą reklame. Zacząć grać! Stworzenie swojej wyjątkowej postaci odbywa się na naszym forum, w dobrze znanym już większości graczom panelu postaci. Po stworzeniu postaci można śmiało łączyć się z naszym serwerem. Pierwsze kroki po naszym serwerze przeprowadzi nas autorski i rozbudowany tutorial stworzony na potrzeby wspracia naszych nowych przyjaciół projektu.  Po ukończeniu tutorialu można postawić swoje pierwsze kroki w naszym unikalnym centrum.
[Obrazek: Vqlbb0d.png]
Kilka słów o centrum. Lądujemy na pięknej plaży która okazuje się pierwszym, a za razem często odwiedzanym miejscem przez większość ludności w Los Santos, tak! To właśnie centrum naszej rozgrywki. W nim można znaleźć takie biznesy jak siłownia pod chmurką, restauracje która korzysta z blasków światła słonecznego i otworzyła swój ogródek przed lokalem.  Stragany z fastfoodamia, także sklep wielobranżowy który pozwoli nam się zaopatrzyć w podstawowe przedmioty.  Jednocześnie chciałbym wam przedstawić zielone trawniki. Takie obiekty będą rozsypane po całym Los Santos, będą odpowiedzialne za możliwość korzystania z usług wynajmu/wypożyczenia rowerów. Tak aby móc się przemieszczać po naszym pięknym mieście. Należy jednak pamiętać, że wynajem kosztuje. Należy uiszczyć opłatę za taki rower i wykazać na jak długo go potrzebujemy. Karnet taki, kosztuje 3 dolary za 1 (jedną) minutę od momentu zakupu. Przez ten czas, możemy poruszać się wszystkimi rowerami, które są dostępne w wypożyczalni w sensie na placu. Zakupy możemy dokonać po przez komendę /wypozycz, po wpisaniu jej zobaczymy okno w którym musimy wpisać czas przez, który chcemy korzystać z miejskich rowerów. Pamiętajmy, że czas nie może być krótszy niż 5 minut. Karnet obowiązuje od momentu zakupy i wygasa po wyjściu z serwera!
[Obrazek: xTFvvIf.png]
 
Przechodząć do skryptu możemy się pochwalić takimi systemami jak:
- System opłacanych drzwi
- System prostytutek
- System Handlarza organizacji przestępczych
- System odżywek
- System prac dorywczych
- System kar czasowych
- System zautomatyzowanej komunikacji publicznej
- System craftingu
- System postrzału
- System narkotyków
- System zwłok i odcisków palców
- i oczywiście wiele wiele więcej..
[Obrazek: d6w2voq.png]
Na serwerze spotkamy rozbudowaną sieć komunikacji publicznej. Tak aby zwiększyć możliwość i urealinić życie naszych postaci. Będziemy mogli korzystać z autobusów. Oczywiście, nie za darmo. Koszty transportu będą dyktowane przez system w zależności od odległości przejazdu. W przyszłości, jeśli rozwinie się korporacja taksówkarska będziemy usprawniać ten system i na czas online taksówkarzy będziemy wstrzymywać ruch autobusów.
[Obrazek: mnR1UmI.png]
Rozbudowany system kar będzie zaletą dla każdego administratora czy supportera serwera. Po za standardowymi kickami czy banami każdy członek ekipy dysponuje karami takimi jak blokada broni, biegania, prowadzenia pojazdów, postaci, czy zabieranie dmg innej postaci. Dodatkowo wszystkie te kary można nakładać czasowo. Jeżeli gracz złamie regulamin w kilku punktach może liczyć się z banicją czasowa, która ulegnie przeterminowaniu po odczekaniu narzuconego czasu. Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad i grać z zgodnie z zasadami RolePlay.
[Obrazek: UKcZcsr.png]
Spotkamy także możliwość produkcji narkotyków, to krok i ukłon w stronę naszych organizacji przestępczych aby mogły odgrywać swoje postacie bez zbędnego oczekiwania na nadanie ewentualnych produktów.  Produkty będzie można kupić u handlarza grup przestępczych, jest to aktor który pojawia się sporadycznie i tylko w niektórych chwilach.  Posiadamy cztery rodzaje narkotyków na serwerze, są nimi:

- Kokaina

- Crack

- Marihuana

- Heroina

Oczywiście każdy z narkotyków posiada także swoje działania. Efekty które nakładają to:

Marihuana:  Nasza postać co minute będzie się leczyła, hp gracza zostanie wznoszone o 1-2 punkty.

Kokaina: Nasza postać ma zwiększone obrażenia  uderzenia o 2-3hp na innym graczu.

Crack:  Postać regeneruje 25% staminy i przestaje być głodna.

Heroina:  Niweluje 25% staminy, zdrowie się regeneruje o 2-3 hp i ma zwiększone obrażenia uderzenia o 2hp

 

 Gdy zdecydujemy się, który narkotyk chcemy stworzyć, wystarczy, że wejdziemy w interfejs naszych przedmiotów, następnie klikamy na składnik dwa razy a nasza postać doda go do craftingu, po dodaniu odpowiednich składników, możemy ponownie wejść do /craftingu po czym dokończyć wytworzenie go. Nasza postać będzie składać przedmioty kilka sekund, w tym czasie zostanie zamrożona razem z animacją, po upłynięciu czasu, nasz narkotyk w określonej ilości pojawi się w naszym ekwipunku.
 
Chyba każdy z nas kiedyś borykał się z wiecznie zamkniętym urzędem miasta, prawda? My wychodzimi temu na przeciw. W momencie braku aktywnych urzędników państwowych. W naszym urzędnie będzie można wykonać nadal potrzebne nam licencje lub załatwić potrzebne nam sprawy.  Zaś niwelujemy mit który określa brak prawa jazdy jako brak możliwości prowadzenia pojazdu. U nas będzie można to robić, ale efekty dodatkowe które będą nam przeszkadzać nie znikną do momentu wykonania takiej licencji.  (Jazda bez prawa jazdy będzie utrudniona o 200% )
[Obrazek: Lu3sS3y.png]
Wprowadzamy kompresory na serwer. Będą polegać one na naprawie i pompowaniu wszystkich kół w pojeździe po wcześniejszym uiszczeniu zapłaty. To jeden z bardzo niewielu cześci w pojeździe który nie będzie posiadał swojego zestawu naprawczego.

Pojazdy LSPD dzięki podpisaniu umowy wsparcia technicznego mają możliwość korzystania z napraw pojazdów służbowych w warsztacie na Idlewood całkowicie za darmo.  Warsztat wykonuje naprawę kompletną ale tylko pojazdów LSPD. Gdzie skorzystanie z tego samego warsztatu zautomatyzowanego zwykłego gracza będzie już kosztować i naprawi tylko silnik.
 
Na serwer wprowadziliśmy dodatkowy system dla grup ochrony. Od teraz gdy wejdziecie w kontakty w naszym telefonie zobaczycie nowa pozycje zlecenia przewozów, po kliknięciu lub jak kto woli zadzwonieniu pod numer 777, nasza postać o ile jest na duty grupy interwenicyjnej a biznes ten posiada pojazd SecurityCar, może zacząć przewozić gotówkę do różnych instytucji. Taki system działania zwiększy pole manewru dla tychże grup, a powiększy możliwość interakcji dla grupy przestępczych. Bo przecież, kto by nie chciał napaść na konwuj?

  
Dowody zbrodni! Każdy zbrodniarz zostawia ślady! Odciski palców, zwłoki - przydatna rzecz dla śledczych wydziału kryminalno-detektywistycznego Police Department. Gdy postać zostanie uśmiercona to w miejscu jej śmierci pojawiają się zwłoki.  Przeprowadzanie dochodzenia na miejscu i w kostnicy mogą dać nam poszlaki takie jak: narzędzie zbrodni, odciski palców (Jeśli morderca nie miał rękawiczek).
[Obrazek: FOSyLn5.png]
Umożliwimy taggowanie dla grup przestępczych, zasada działania jest bardzo prosta wystarczy, że osoba, która chce zacząć taggować, dokona małego zakupu w sklepie 24/7. Po tej czynności może udać się do działania, wystarczy, że na South Central znajdzie miejsce, które jest przystosowane do taggowania zazwyczaj jest to tag innej grupy lub określenie "WOLNY TAG", jeśli już znajdzie się przy takim miejscu, wystarczy, że wejdzie na służbe grupy przestępczej (gangu), a następnie wpisze komende /tagowanie, po dokonaniu tego, wyświetli mu się okienko w którym musi podać nowy tag, który pojawi się na ścianie, jeżeli już przejdzie przez szereg opcji, to można zacząć działać, bierzemy spraya i zaczynamy malować, po dojściu punktów postępu do limitu, nasz tag zostanie utworzony pomyślnie i nasz tekst podany w okienku pojawi się na ścianie przed nami.
[Obrazek: Ami5nEW.gif]
System prostytutki.
* Co daje nam posiadanie prostytutki?
- Pozwala zbierać pieniądze które ona sama zarobiła ( Max. 1000$)
 
* Jak wykupić jest własność
- Po odegrania mini gierki i wplaceniu jej wartości która z liczba ex. Właścicieli się zwiększa.
( Mini gierka będzie polegała na przepisaniu losowo generowanego kodu w czasie 3-4 sekund i zapłaceniu jej wartości. Po błędnym przepisaniu lub nie wyrobieniu się w czasie pieniądze przepadają.
 
*Jak zarabia prostytutka?
- Co godzinę zbiera od $15 do $45 losowo generowane.
- Bądź gdy jakiś gracz skorzysta z jej usług.
 
*Co oferuje prostytutka?
- Po skorzystaniu z jej usług, kobieta może nas poczęstować losowym narkotykiem który nakłada na nas specjalne właściwości.
 
** Uprawiając sex bez zabezpieczenia, wystawiamy się na zarażenia wirusem HIV - w tym wypadku tylko w szpitalu medycy mogą nas wyleczyć.
 
HIV - Polega na utracie 2hp co 15 sekund do uzyskania wyniku posiadania tylko 2hp stanu zdrowia. ( 2% / 100 %) Oprocz tego, trzęsie nam się ekran.
[Obrazek: GrOyRTf.png]
Aby urealnić rozgrywkę wprowadzamy podatek czynszowy który będzie do uiszczenia w urzędzie miasta. Opłatę za nieruchomość będzie można opłacać na dni, w dowolnej chwili lecz należy pamiętać aby regulować płatności za nieruchomość bo może zostać ona przejęta przez agencje nieruchomości.
Oprócz wymienionych systemów posiadamy na prawdę wiele, wiele więcej udogodnień dzięki którym to nasz projekt wyróżnia się na scenie Role Play w tym multiplayerze. Widzimy się na forum! Data startu zostanie przedstawiona na forum.

http://www.online-santos.pl
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama