Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linkowanie - czy warto?
#1
No właśnie link building to podstawa, tak mówią specjaliści. Obecnie jest wiele firm, które takie linki wykonują. Ale samo pozycjonowanie to nie tylko zdobywanie odnośników z tego, co czytałem. To cały proces, który wymaga posiadania wiedzy. Jak zatem linkować i gdzie znaleźć wytyczne by to miało sens? 
Odpowiedz
#2
Tam gdzie jest najwięcej wejśc związanych z linkowanym tematem Usmiech
Odpowiedz
#3
Najlepiej poszukaj w sieci kursów video na ten temat... jest ich sporo i niektóre są naprawdę dobrej jakości.
Odpowiedz
#4
Użyteczny link to taki, po którym przejdzie realny użytkownik, nie tylko googlebot.
Jeśli link ma sens dla użytkownika, jest szansa, że dla wyszukiwarki też.
Odpowiedz
#5
Znacznie lepiej wypadają strony, które są konkretnie powiązane z tematem, a niekoniecznie strony typu "katalog", gdzie hurtem wrzuca się tysiące linków do stron.
Wszystko przychodzi z czasem i wyczuciem, ale trzeba uważać na umieszczanie linków na stronach tylko do podbijania, bo można na tym jeszcze stracić.
Odpowiedz
#6
Warto jest dywersyfikować źródła swoich linków. Ja bym na twoim miejscu linkował tam gdzie można i tworzył unikalne opisy nawiązujące do tematyki prowadzonej przez ciebie strony. A do typów źródeł zaliczyłbym katalogi, fora dyskusyjne, strony www, profile w mediach społecznościowych i blogi. Trochę roboty z tym będzie, ale nie przesadzaj też z ilością dodawanych linków na dzień.
Odpowiedz
#7
Czy są darmowe metody zdobywania linków?
Odpowiedz
#8
Korzystam z oferty pozycjonowania w google maps w agencji whm agency . Na początku wykupiłam tylko 3 miesiące, potem przedłużyłam o kolejne, teraz chcę przedłużyć na dłuższy okres. Są efektywni, a o to mi chodziło więcej możecie zobaczyć na https://wmh.agency/pozycjonowanie-lokaln...ogle-maps/
Odpowiedz
#9
Dobre linki do strony to ważny czynnik SEO i mogą podnieść jej pozycję w wynikach wyszukiwania. No ale ważne jest, żeby linki były naturalne i pochodziły z wiarygodnych stron. Nie rób spamu ani nie kupuj linków, bo to może zaszkodzić. Skup się na budowaniu wartościowej treści, która przyciągnie naturalne linki. No i nie zapomnij o budowaniu relacji z innymi stronami i influencerami, którzy mogą udostępnić linki do twojej strony. Ważne jest też monitorowanie linków i regularne usuwanie tych, które są nieprzydatne lub niskiej jakości. W końcu, jakość linków jest ważniejsza niż ilość. Więc bądź cierpliwy i konsekwentny w pozyskiwaniu dobrych linków!
Odpowiedz
#10
Według mnie linkowanie jest bardzo ważne w reklamie, dzięki nim dociera się do większego grona odbiorców i się ma lepszą pozycję w Google. Linkowanie pomaga nam w pozycjonowaniu firmy, co daje super efekty. Sam współpracuję z agencją marketingu internetowego https://www.lartweb.pl/ i widzę jak świetne efekty przynosi linkowanie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości