Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linkowanie - czy warto?
#1
No właśnie link building to podstawa, tak mówią specjaliści. Obecnie jest wiele firm, które takie linki wykonują. Ale samo pozycjonowanie to nie tylko zdobywanie odnośników z tego, co czytałem. To cały proces, który wymaga posiadania wiedzy. Jak zatem linkować i gdzie znaleźć wytyczne by to miało sens? 
Odpowiedz

#2
Tam gdzie jest najwięcej wejśc związanych z linkowanym tematem Usmiech
Odpowiedz
#3
Najlepiej poszukaj w sieci kursów video na ten temat... jest ich sporo i niektóre są naprawdę dobrej jakości.
Odpowiedz
#4
Użyteczny link to taki, po którym przejdzie realny użytkownik, nie tylko googlebot.
Jeśli link ma sens dla użytkownika, jest szansa, że dla wyszukiwarki też.
Odpowiedz
#5
Znacznie lepiej wypadają strony, które są konkretnie powiązane z tematem, a niekoniecznie strony typu "katalog", gdzie hurtem wrzuca się tysiące linków do stron.
Wszystko przychodzi z czasem i wyczuciem, ale trzeba uważać na umieszczanie linków na stronach tylko do podbijania, bo można na tym jeszcze stracić.
Odpowiedz
#6
Warto jest dywersyfikować źródła swoich linków. Ja bym na twoim miejscu linkował tam gdzie można i tworzył unikalne opisy nawiązujące do tematyki prowadzonej przez ciebie strony. A do typów źródeł zaliczyłbym katalogi, fora dyskusyjne, strony www, profile w mediach społecznościowych i blogi. Trochę roboty z tym będzie, ale nie przesadzaj też z ilością dodawanych linków na dzień.
[Obrazek: 32.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama