Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAWECCY Biuro Rachunkowe BĘDZIN-SOSNOWIEC-DĄBROWA GÓRNICZA-CZELADŹ-KATOWICE-ŚLĄSK
#1
Biuro Rachunkowo – Podatkowe KAWECCY s.c.


Tel. 509050305, 505100668.www.kaweccygroup.pl
PROMOCJA. KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ 2 MIESIĄCE GRATIS.


Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie.


Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie zawodowe OC.


Reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Powiadamiamy o ważnych terminach za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail lub SMS. Na życzenie Klienta oferujemy bezpłatny odbiór dokumentów. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi.


Świadczymy usługi z zakresu:


podatkowej księgi przychodów i rozchodów

ksiąg rachunkowych

ryczałtu ewidencjonowanego

rejestru zakupu i sprzedaży VAT

ewidencji środków trwałych i wyposażenia

deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT

sprawozdań finansowych

dokumentacji i rozliczeń z ZUS

obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac

reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa

wyprowadzania zaległości podatkowych

sprawozdań statystycznych do GUS

rocznych zeznań podatkowych

doradztwa podatkowego

pomocy przy rozpoczęciu działalności

innych usług według potrzeb i życzenia klienta.


TAGI: księgowość będzin, księgowość sosnowiec, księgowość dąbrowa górnicza, biura rachunkowe będzin, biura rachunkowe sosnowiec, biura rachunkowe dąbrowa górnicza, usługi księgowe będzin, usługi księgowe sosnowiec, usługi księgowe dąbrowa górnicza, biuro rachunkowe będzin, biuro rachunkowe sosnowiec, biuro rachunkowe dąbrowa górnicza, doradca podatkowy będzin, doradca podatkowy sosnowiec, doradca podatkowy dąbrowa górnicza, zwrot podatku z niemiec, zwrot podatku z anglii, zwrot podatku z holandii.


Rozliczamy transakcje krajowe, unijne, eksport i import.

Obsługujemy spółki z o. o., spółki cywilne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Wśród naszych klientów znajdują się między innymi firmy z branży finansowej, medycznej, budowlanej, transportowej, projektowej, sklepy internetowe.


Prowadzimy firmy z terenu woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.


Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.


Nasze Kancelaria Podatkowa  KAWECCY specjalizuje się również w odzyskiwaniu podatku dochodowego dla Polaków pracujących poza granicami Polski. Pomagamy sprawnie i skutecznie załatwić wszelkie formalności w rozliczeniu się z zagranicznymi urzędami skarbowymi z zapłaconego tam podatku.


Nasza oferta dotyczy rozliczenia podatku  w:


Niemczech

Wielkie Brytanii (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Płn.)

Holandii.


Dzięki współpracy z kancelariami działającymi na terenie tych krajów oferujemy naszym klientom szybkie i rzetelne rozliczenie podatku oraz uzyskanie najwyższych możliwych zwrotów. Gwarantujemy bezpieczeństwo wykonanej usługi, gdyż zwrot podatku z zagranicy  przelewany jest na podane przez klienta konto. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych przy składaniu dokumentów. Płatność realizowana jest na naszą rzecz po wykonaniu usługi.Kaweccy s.c.

42-500 Będzin

woj. śląskie

tel. 509 050 305, 505 100 668

tel/fax: 32 761 98 97

http://www.kaweccygroup.pl
:hura:  NOWA SIEDZIBA FIRMY !!!  HuraZ ogromną radością informujemy, że możemy zaprosić Państwa do naszej nowej siedziby biura rachunkowego, które mieści się przy ul. Wolności 109 w Będzinie.

Serdecznie Zapraszamy. Oczko


Kaweccy s.c.
ul. Wolności 109
42-506 Będzin
woj. śląskie
tel. 509050305, 505100668.
http://www.kaweccygroup.pl
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama