Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joanna Ruszel Fotografia
#1
Joanna Ruszel Fotografia
37-125 Czarna 286A 
37-125 Czarna, Łańcutpodkarpackie

tel: 886 865 478
www: joannaruszel-fotografia.pl/
e-mail: joannaruszel.fotografia@gmail.com

✆ Zadzwoń do firmy »


OPIS FIRMY
FOTOGRAFIA I JA
Od zawsze lubiłam robić zdjęcia, by później móc do nich wracać, oglądać albumy, wspominać. Fotografię pokochałam wraz z narodzeniem się we mnie roli mamy. Odkryłam w sobie spełnienie, radość z zatrzymywania tych chwil które tak szybko uciekają i chęć podzielenia się umiejętnością robienia zdjęć z innymi. Zdjęci dzieci są nie tylko pamiątką dla rodziców, ale po kilku latach z pewnością i dzieci będą zachwycone oglądaniem siebie na fotografiach.

Bliska jest mi fotografia dziecięca i rodzinna, dlatego takich sesji wykonuję najwięcej, ale w mojej ofercie znajdziecie również sesje świąteczne, ciążowe, narzeczeńskie, biznesowe, portretowe, produktowe, sferyczne i inne.

Album ze zdjęciami jest najwspanialszym prezentem jaki mogę dać sobie, jak i Tobie.

JAK PRACUJĘ I GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ SESJE ZDJĘCIOWE?
Większość sesji odbywa się w moim własnym studio w Czarnej koło Łańcuta bądź w okolicach jeśli jest to sesja plenerowa. Sesje plenerowe z Możliwością dojazdu do 10 km w cenie, jeśli jest to dalej, to cenę za dojazd ustalamy indywidualnie.

Sesje biznesowe wykonuję zarówno w studio jak i z możliwością dojazdu do pracy klienta.

CZAS OCZEKIWANIA NA ZDJĘCIA
W ciągu 4 dni roboczych otrzymują Państwo dostęp do albumu z fotografiami z których wybieracie ujęcia do obróbki. Gotowe zdjęcia po delikatnej obróbce graficznej wysyłane są w ciągu kolejnego tygodnia pocztą elektroniczną, lub nagrane na płytę DVD i wysłane wraz z wydrukowanymi zdjęciami pocztą tradycyjną lub gotowe do odbioru osobistego w studio.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama