Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wybrać prawnika?
#1
W sensie czym się kierować, jeżeli pilnie potrzebuję wsparcia jakiegoś radcy albo innego mecenasa?
No bo liczba prowadzonych spraw to chyba nie jest wyznacznik umiejętności i efektywności. Podobnie zresztą jak wymieniane na https://www.oglosupadlosckonsumencka.pl/o-kancelarii/ branżowe nagrody, nawet jeśli takie tytuły mocno przemawiają do wyobraźni.
Tylko że jak nie cyferki, nie wyróżnienia to w zasadzie co innego pozwoli odróżnić dobrego prawnika od zwykłego, choć dobrze wykształconego naciągacza - ktoś ma jakiś pomysł?
Odpowiedz

#2
To zależy na czym polega problem prawny. Najlepiej znaleźć kancelarię, która ma specjalistów od różnych dziedzin prawa i nawiązać z nimi współpracę. To szczególnie ważne, kiedy prowadzisz swój biznes, wówczas się okazuje, że potrzeba jest pomoc np. od prawa pracy, gospodarczego czy cywilnego. Tutaj masz namiar na Kancelaria radców prawnych Poznań - JLSW https://jlsw.pl/ - to doświadczony zespół prawników, świadczących usługi w szerokim zakresie konsultacji. Prawo gospodarcze, cywilne, procesowe, energetyczne, zamówienia publiczne i prawo administracyjne. Myślę, że współpraca z nimi przyniesie wiele korzyści.
Odpowiedz
#3
Wybór kancelarii powinien być przede wszystkim podyktowany typem sprawy, z jakim macie do czynienia. Wiele kancelarii specjalizuje się w konkretnej tematyce i w tym są najlepsi. Przykładem może być kancelaria sukcesyjna, która dodatkowo prowadzi ten portal.
Odpowiedz
#4
Myśleliście już o tym? Ja chyba zgłębię temat trochę bardziej
Odpowiedz
#5
Ogólnie według mnie bardzo ważne jest jednak by znaleźć rzetelną i sprawdzoną firmę, która odpowiednio zajmie się waszą sprawą. Nie tak dawno właśnie natrafiłam na kancelarię https://rsplegal.pl/ i z tego co widziałam to mają oni dosyć dobrą ofertę, a wy co w ogóle sądzicie o takim rozwiązaniu?
Odpowiedz
#6
Na co warto zwrócić uwagę?
Odpowiedz
#7
Swietna kancelaria we Wroclawiu to https://www.aif.com.pl/ zobacz sobie.
Odpowiedz
#8
Sama zastanawiam się w jaki sposób wybrałabym prawnika. Najprawdopodobniej kierowałabym się intuicją. Pod adresem: https://kancelariamcm.pl/ udało mi się już znaleźć sporo informacji o kancelarii prawnej. Co o niej myślicie? Mi ich oferta wydaje się być naprawdę ciekawa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama