Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile zarabianie?
#1
Mam takie pytanko: ile każdy z Was zarabia? I na jakim stanowisku? Ile zł/na godzinę? Mam 14 zł na godzinę i moim zdaniem jest że to za mało. Chcę zmienić pracę,  ale najpierw zdecydowałem podyskutować na ten temat na forach, ponieważ może być nie mam racji.
Odpowiedz

#2
14 zł netto czy brutto? Jeśli netto to nie jest tak źle. Ja zarabiam podobnie. Wolałbym więcej, ale wiadomo, to jest Polska.
Odpowiedz
#3
(08-17-2019, 14:19)wilczy napisał(a): 14 zł netto czy brutto? Jeśli netto to nie jest tak źle. Ja zarabiam podobnie. Wolałbym więcej, ale wiadomo, to jest Polska.

To netto, ale na przykład mam kolegów które pracują prawie tak samo( A raczej tak samo) i mają nawet do 20 zł na godzinę...nie jestem złym pracownikiem, wszystko robię  w pracy, nie siedzę w telefonie jak niektórzy w mojej pracy i nie wiem po prostu czemu pracodawca nie może dac mi podwyżkę....Nawet ciekawe mi było zerknąć  na inne oferty i jaką proponują pensję inni pracodawcy i to też wielka różnica ( możesz sobie porównać tu https://pl.jobsora.com/ ).... byłem po prostu w szoku.... też chcę tak zarabiać... Ale tak myślę że nie trzeba zgadzać się na małe zarobki pod takim warunkiem że...być może...kiedyś dostaniesz podwyżkę....
Odpowiedz
#4
W sumie racja, nie warto stać w miejscu. Ja jakoś nie mam od lat szczęścia do pracodawców jednak:/ Wyobraź sobie, że mój kumpel , który nie ma nawet matury zarabia ponad 20 zł netto za godzinę! Plus jeszcze dodatkowe fuchy robi. A ja...wydawałem kasę żeby studiować, później dyplom o płacić i co z tego mam? Niewiele ponad minimalną krajową.
Odpowiedz
#5
Ja ciąglę chcę więcej i więcej, bo ciągle mi za mało a wydatków coraz więcej. Zastanawiam się nad zmianą pracy i nad zmianą stanowiska, gdzie zarobię o około 2 tysiące więcej.
Odpowiedz
#6
W mojej firmie zarobki są na odpowiednim poziomie, nikt nie ma powodu do narzekania. Tak samo jeśli chodzi o benefity związane z miejscem pracy, bo wszelki premie czy dodatki jak ostatnio też chociażby zakup pakietów medycznych w medicover.Nie trzeba się już martwić jak tu się dostać do lekarza, bo wszystko odbywa się poprzez portal pacjenta
Odpowiedz
#7
Jest to najniższa stawka w tym momencie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama