Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie najlepsza lokata?
#1
Jeśli szukacie odpowiednio dobrych lokat z największych oprocentowaniem, gdzie macie pewność zysku to polecam kalkulator lokat http://www.kalkulator.pl/lokaty-bankowe/ wyliczy wam oferty banków w których otrzymacie największe oprocentowanie dla swojej lokaty !
Odpowiedz

#2
Lokowanie pieniędzy to super sprawa, sama zastanawiam się nad jakimś bankiem, gdzie założyć lokatę.
Odpowiedz
#3
Ja też pomyślałam, że warto byłoby otworzyć jakąś lokatę, ponieważ wydaje mi się, że taki sposób lokowania pieniędzy jest bezpieczny. Sprawdzałam ranking lokat i kilka z nich już ze sobą porównałam: http://lokatybankowe.esy.es i mam kilka, które wydają mi się być dobrym rozwiązaniem. Wiem, ze podczas wybierania takiej lokaty należy brać pod uwagę nie tylko wysokość oprocentowania, ale również czas trwania, minimalną i maksymalną kwotę wpłaty, a także konieczność otworzenia nowego konta bankowego.
Odpowiedz
#4
Wydaje mi się, że lepiej zainwestować takie pieniądze a nie oddawać na lokatę.
Odpowiedz
#5
(12-17-2019, 13:14)CZerwyMaro napisał(a): Wydaje mi się, że lepiej zainwestować takie pieniądze a nie oddawać na lokatę.

Na tym polega lokata, to także inwetycja. Bo jednak zyskujesz a nie tracić. A jakie widzisz inne sposoby na inwestowanie pieniędzy, którego kwota nie przekracza powiedzmy 30 tysięcy.
Ja uważam, że warto skorzystać, gdyż lokata oprocentowania ma lepsze niż konto oszczędnościowe, a są też krótkoterminowe aby nie zamrozić pieniędzy na długo
https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oszczedzanie/ Trochę więcej o tym temacie
Odpowiedz
#6
Obecnie lokaty nie są zbyt opłacalne, szczególnie teraz, jak oprocentowania poleciały na łeb na szyję.
Odpowiedz
#7
No niby można coś się na tym dorobić, ale to jest tak mała suma, że się nie opłaca. Lepiej moim zdaniem jest zainwestować w giełdę albo coś podobnego.
Odpowiedz
#8
(08-17-2020, 15:40)AdrianH napisał(a): No niby można coś się na tym dorobić, ale to jest tak mała suma, że się nie opłaca. Lepiej moim zdaniem jest zainwestować w giełdę albo coś podobnego.
Ale jednak giełda jest bardziej niepewna. Lokata w banku to jednak dość bezpieczny sposób na co najmniej utrzymanie wartości pieniędzy.
Odpowiedz
#9
A nie lepiej będzie po prostu te wszystkie pieniądze gdzieś zainwestować? Nie wiem czy na takiej lokacie coś zarobisz. Lepiej cały czas mieć te pieniądze w obiegu Usmiech
Odpowiedz
#10
Inwestować warto w kruszce i nieruchomości...jak kogoś na to stać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama