Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-papierosy - wasze opinie
#1
Czy któraś z was pali może e-papierosy? Teraz ma wejść (czy już weszła?) ustawa o zakazie palenia w miejscach publicznych i zaczęłam myśleć nad obejściem przepisów bo zakaz obejmuje tylko wyroby tytoniowe. Zaznaczam, że nie jestem jakąś zadeklarowaną palaczką, popalam towarzysko i okazyjnie ale paczkę zawsze mam przy sobie. Interesuje mnie jakie są ceny tych papierosów oraz ogólnie ich mechanizm działania.
Odpowiedz

#2
Nie uważam, że są zdrowsze od normalnych bo nie są odpowiednio przebadane i nie wiemy jakie będą konsekwencje ich palenia za 10, 20 lat. Chciałbym wam przypomnieć, że kiedyś tytoń lekarze przepisywali na migreny a cukier miał krzepić.
Odpowiedz
#3
epapieros nie jest metodą na rzucenie palenia! to popadanie w drugi nałóg! a nałogi to problem natury psychologicznej, potrzebna jest terapia a nie zmiana substancji uzależniającej Oczko Mi pomogły filmy z kursu www.reset33.pl https://www.reset33.pl/ - większość jest za free
Odpowiedz
#4
Plusem jest brak uciążliwego zapachu, który występuje przy zwykłych papierosach, ale minusem jest osadzająca się wszędzie tlusta warstwa
Odpowiedz
#5
Często tak właśnie bywa, że e-papieros podtrzymuje nałóg, a człowiek prędzej czy później i tak sięga po tradycyjnego. Nie jest to więc sposób narzucenie palenia. Nikotyna czy to z papierosa elektronicznego czy zwykłego pochodząca tak samo szkodzi zresztą zdrowiu, na stronie https://recigar.pl/palenie-papierosow-a-...-nikotyny/ możecie poczytać o jej negatywnym wpływie na nasz mózg co wiąże się z kolei z podwyższeniem  ryzyka udaru albo choroby Alzheimera. Jeśli więc ktoś chce rozstać się z uzależnieniem powinien mieć silną wolę i chęć przede wszystkim, szukanie zamienników to raczej błędna droga.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama