Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co po maturze?
#1
Witam, czy są tu tegoroczni maturzyści? Ja planuję iść do szkoły policealnej Dziewulskich na kierunek wizażu: http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ co myślicie o takiej drodze? Zawsze chciałam zostać wizażystką i myślę, że mam predyspozycje do tego zawodu, bo jestem sprawna plastycznie. Poza tym czytałam że ta szkoła jest najlepsza w tym kierunku w Polsce, a ludzie po niej znajdują zatrudnienie w TV. czy ktoś z Was jeszcze wybiera się do szkoły policealnej, jeśli tak to do jakiej?
Odpowiedz

#2
A co to za szkoła, czy to jest jakiś uniwersytet czy jak ? Bo nigdy o nich nie słyszałem, a mają fajne kierunki.
Odpowiedz
#3
ło jeruna, a co to za jedni ? skąd oni się urwali, bo nie słyszałem nigdy w życiu o nich, a trochę już żyje na tym świecie ...
Odpowiedz
#4
Po maturze jest wiele dróg. Niekoniecznie studia.
Odpowiedz
#5
Jeśli Ci to sprawia radochę, to idź. Jak ktoś powiedział - po maturze nie koniecznie trzeba iść na studia.
Odpowiedz
#6
Po maturze najlepiej jest pójść na studia, ale nie byle jakie tylko przyszłościowe. Sprawdźcie sobie: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunek/st...angielskim ofertę szkoły w Dąbrowie Górniczej, tam wykładają same sławy, osoby mające świetne pojęcie o rynku i biznesie. A poza tym studia w języku angielskim to w dzisiejszych czasach naprawdę coś.
Odpowiedz
#7
Dokładnie, niezłe wskazówki dajecie co robić po maturze Usmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama