Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa dla dotacji UE i tradycyjnych metod finansowania
#1
Na wstępie zapraszam do obejrzenia krótkiej wypowiedzi Prezesa Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych M.Kachniewskiego - "Polska ma liberalne przepisy finansowania firm przez crowdfunding"

https://www.youtube.com/watch?v=VDmy5PCGZBQ

Na świecie jest około 700 portali crowdfundingu i przewiduje się ,że w 2015r. zdobyte tą drogą fundusze to około 7miliardów dolarów.

Rozróżniamy 3 zasadnicze rodzaje crowdfundingu
1.Klasyczny
2.Mieszany
3.Udziałowy

Portal który ja promuję to crowdfunding udziałowy,który charakteryzuje się tym,że nie musimy szukać internautów zainteresowanych finansowaniem naszego projektu i nie ponosimy kosztów prezentów ,prowizji i tym podobnych.(100% zdobytych funduszy trafia do nas)
Zapraszamy do uczestnictwa takich jak my tz.szukających finansowania swojej działalności,a mogą to być biznesmeni,organizacje non-profit,sportowcy i kluby sportowe,twórcy ,osoby prywatne itd.

W crowdfundingu klasycznym lub mieszanym większe szanse na finansowanie mają osoby bardzo znane np.sukces Michała Wawrzyniaka w zbiórce na akcje przeciwko hejtowaniu.Dobrze jest też być świetnym marketingowcem,lub mieć tak społecznie potrzebny i innowacyjny projekt,że internauci się nim zachwycą.

W naszym crowdfundingu nie ma tych problemów.Inwestycja jednorazowa to 200$,które nam się zwraca po zaproszeniu z naszego linku 1 osoby.Teoretycznie wystarczy gdy zaprosimy 2 osoby i każdy będzie tak robił,ale w praktyce to różnie bywa,więc jeśli zaprosimy więcej szyciej i więcej pieniędzy do nas dotrze.

Żeby były to bardzo duże pieniądze algorytm jest tak ustawiony,że z kieszeni inwestujemy tylko raz 200$,ale pieniądze które wpływają do nas możemy rejnwestować i ta możliwość jest przez 7 poziomów ,potem matryca się zamyka i już nie ma możliwości reinwestycji ,natomiast zaczynają się bardzo duże pieniądze.Wcześniej też część pieniędzy możemy wybrać (PayPal lub karta).Możemy tez ręcznie zatrzymać reinwestowanie w każdej chwili,ale wtedy zmniejszamy sobie szansę na bardzo duże pieniądze i Ci którzy zarejestrowali się z naszego linku mają szansę nas przeskoczyć ,co znaczy ,że będą przechwytywać część tego co my mogliśmy brać

Można bez zobowiązań za darmo się zarejestrować i zobaczyć to wszystko od środka
http://goo.gl/CH65Wf
,lub skontaktować się ze mną na skype to pokaże na podzielności ekranu.

Tu jest film z podstawowymi informacjami
http://goo.gl/lSgyHM
Odpowiedz

#2
To świetna alternatywa dla tradycyjnych form finansowania działalności, mam nadzieję że wiele osób z tego skorzysta, bo to świetne rozwiązanie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum Reklamowe

Chcesz zareklamować swoją stronę www na najlepszym forum reklamowym? Szukasz dobrej reklamy? Zatem nie zwlekaj, zareklamuj się u nas szybko i za darmo, na naszym forum reklamowym!

              Na skróty

              Linki użytkownika

              Reklama