Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gry dajace zarobic
#11
na pewno nie tutaj ;?
Odpowiedz
#12
Na grach to można jedynie stracić, a nie zarobić
Odpowiedz
#13
w sumie ciekawy temat bo nawet nie wiedziałem, ze na grach komputerowych można zarobić - ale jak sie okazuje już można zarobić w sumie na wszystkim w naszych czasach Usmiech
Odpowiedz
#14
serio to działa? w życiu bym się nie spodziewałą :/
Odpowiedz
#15
Jeśli chodzi o zarabianie na grach to o komputerowych nie słyszałam (no chyba,że sprzedaż postaci,przedmiotów,broni itp. w grze).Na pewno można zarobić skolei na grach w telefonie-tylko,że kokosów nie gwarantuje a raczej będą to marne grosze tyle co na waciki :D Wystarczy ściągnąć apkę "Just play" lub "Money Well"- te dwie mam sprawdzone i są wypłacalne.Tylko,żeby coś zarobić trzeba mega dużo grać w te gierki a z czasem zmniejsza się ilość punktów przyznawaną przez aplikację,więc to w sumie bardziej do pożytecznego zabicia czasu niż jako źródło dochodu Usmiech
Odpowiedz
#16
iektórzy potrafią na tym fajnie zarobić, ale to nie takie proste. Możesz spróbować streamować na Twitchu albo robić filmy na YouTube, ale konkurencja jest spora. Możesz też brać udział w turniejach e-sportowych, ale tam trzeba mieć talent i nieźle się napocić.
Odpowiedz
#17
Ewentualnie kupować skiny i liczyć, że akurat twoje kiedyś będą dużo warte - potem sprzedawać skiny/konta
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości