Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na oszczędzanie
Najlepiej planować wydatki i trzymać się skrupulatnie listy. Czasem wiadomo wyskoczą jakieś niespodziewane wydatki, ale warto mieć wszystko pod kontrolą.
Odpowiedz
Ojj sam z doświadczenia wiem, że ciężko jest oszczędzać, zwłaszcza przy obecnych zarobkach...
Odpowiedz
Ja też pplecam blog wymieniony wyżej
Odpowiedz
Ja oszczędzam bardzo tradycyjnie i systematycznie co miesiąc wrzucam 50 zł do mojej świnki skarbonki.Oczywiście nie da się jej otworzyć.Robię to już o od 2 lat.
Odpowiedz
Dobry temat bo ja kompletnie nie umiem oszczędzać :/
Odpowiedz
Moje oszczędzanie oparte jest na racjonalnym i przemyślanym kupowaniu. Poluję na ciekawe promocje, często kupuję w sklepach internetowych, gdzie jak dobrze wiemy jest dużo opłacalnie niż w sklepach stacjonarnych. Przykładowo, środki czystości do mieszkania zakupuję w sklepie Barwa. Bardzo dobrej jakości, wydajne z pięknymi zapachami i z ceną na każdą kieszeń. Gdyby ktoś chciał sprawdzić to podaję link  https://sklep.barwa.com.pl/14-perfect-house  Sklep ma też ciekawe zestawy kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, świetne na prezenty gwiazdkowe, chyba coś zamówię.
Odpowiedz
Ja cały czas mam problem z oszczędzaniem. Zawsze sobie obiecuję, że zacznę oszczędzać jednak nic mi z tego nie wychodzi.
Odpowiedz
Oszczędzać jest trudno, oczywiście o wiele lepiej wydaje się pieniądze.
Odpowiedz
Aby skutecznie oszczędzać, trzeba mieć mocną głowę i być wytrzymałym
Odpowiedz
Żeby oszczędzać trzeba mieć z czego, na razie moje oszczędności to zakupy z kartką Usmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości