Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbata, ciacho i.....jak spędzacie wolną chwilkę ?
#11
Ja leże i czytam ksiązki.
_____________
Polecam w Oleśnicy mieszkania na sprzedaż
Odpowiedz
#12
herbatk ciasteczko i mężus u bokuUsmiech
Odpowiedz
#13
Ja też czytam właśnie książkę, a światełko zapewniają mi wspaniałe, wytrzymałe i energooszczędne żarówki led . Usmiech
Odpowiedz
#14
u mnie zawsze cos się dzieje, gdzieś ze znajomymi wychodzimy, cos ogarniamy, ale czasem potrzebuję dzień dla siebie i wtedy muzyka, książki, paznokcie, fb Usmiech takie normalne zycie :D
Odpowiedz
#15
Ja wolny czas spędzam głównie na oglądaniu filmów i seriali, czytaniu portali i blogów branżowych, oraz wypoczywając na działce Usmiech
Odpowiedz
#16
Teraz w wolnej chwili oglądam wszystkie sezony "Gotowych na wszystko" - uwielbiam ten serial i oglądałam już go bardzo dawno temu i z przyjemnością sobie przypominam o co w nim chodziło.
Odpowiedz
#17
Ja ostatnio spędzam czas na oglądaniu starych seriali jeszcze z rtl7 :P jakoś bardziej mi się podobają niż te nowe
Odpowiedz
#18
Przede wszystkim dobry serial-obecnie na topie House of cards.
Odpowiedz
#19
Mało go jest. Letnie wieczory z piwkiem na pomoście jeziora lub na tarasie, zimowe przed telewizorem lub z książką na kanapie. Kiedyś jeździłam konno i na rowerze, za towarzystwo mając psy, ale teraz rowerem jeżdżę codziennie do konia i codziennie muszę na niego wsiąść, więc to już nie jest czas wolny, ale obowiązek, chociaż nie powiem - przyjemny Usmiech
Odpowiedz
#20
Jesienią więcej czasu spędzam w domu, wtedy częściej w użytkowaniu jest mój laptop do gier.
http://www.wybieramlaptopa.pl/porady/748...ocic-uwage
Latem nie mam czasu na granie , nadrabiam to w jesienne wieczory.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości