Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozycjonujecie strony?
#41
Katalogi, fora, piramidy Usmiech Blog firmowy. Content marketing, tworzenie nowych stron i przy okazji tworzenia powiązań dofollow.
Odpowiedz
#42
Słyszeliście o Favore? Nie wiem czy to się rzeczywiście przełoży na jakieś mega efekty, ale cóż można spróbować. Najważniejsze tak naprawdę jest regularność w promocji, może też próbować nowych narzędzi, których w IT się troszkę pojawia, fajna alternatywa do pozyskania nowych użytkowników to Traffic Network. Pakiety co prawda są płatne, ale w przeliczeniu na wejścia są to sprawy groszowe, przy rozruchu portalu czy e-sklepu bardzo ciekawa opcja.
Odpowiedz
#43
Pozycjonować można przez czyste linki a także sygnaturki :D
Jak skutecznie schudnąć - nigdy nie jest za późno
Odpowiedz
#44
Tylko sprawdzone metody seo, które nie narażają na karę od Google. Dobre linki i porządna optymalizacja stronyUsmiech
Odpowiedz
#45
czyste linkiUsmiech a brudne nie?
Odpowiedz
#46
Najlepszy sposób na reklamę to odpowiednio zbudowana strona internetowa, bezpośrednio trafiająca tematem i stylem do grupy odbiorców do których celujesz oraz prawidłowe jej wypozycjonowanie, bez którego widoczność w internecie będzie znikoma.
Projektujemy i tworzymy strony internetowe w Łodzi. Gwarantujemy dobre ceny i najnowsze rozwiązania. Rozwijaj swoją firmę i pokazuj się w internecie. Strona internetowa to kluczowy element w prowadzeniu i rozwijaniu każdego biznesu. Nie daj się wyprzedzić konkurencji. Zapraszamy do konsultacji https://premiumdigital.pl
Odpowiedz
#47
Polecam odezwać sie do osób które maja na koncie setkę klientów oraz wiedza jakie błędy można popełnić i zamiast polepszyć pozycje strony - zepsuc je jeszcze bardziej.
Znam jedna bardzo dobra firmę - https://www.inseo.pl/
Moja firma korzystała z ich usług, z tego co wiem dobre podejście, duze doświadczenie i efekty juz po kilku miesiącach. Ogólnie mówiąc - pozytywna współpraca.
Odpowiedz
#48
Zlecam to zewnętrznej firmie z Częstochowy. Maja bardzo fajna ofertę również jeśli chodzi o sklepy internetowe - tak powstał mój shoper, który całkiem nieźle radzi sobie w rankingach google. Gdyby ktoś chciał namiar na firmę, która to ogarnęła to polecam https://jasnastronareklamy.pl/sklepy-internetowe
Odpowiedz
#49
Korzystacie z HTML do pozycjonowania?
Odpowiedz
#50
Oczywiście, że korzystamy z HTML.  Webmasterzy przygotowują kod strony tak, aby był dopasowany do fraz, na jakie pozycjonujemy daną stronę www. Umiejętne stosowanie znaczników HTML ma wpływ na pozycjonowanie (warto "ukryć" w nich słowa kluczowe).
Przykładowo, polecam dobrze zastanowić się nad tytułem, ponieważ będzie on wyświetlany nie tylko w tagu title, lecz także w znaczniku h1.  Należy pamiętać o stosowaniu znacznika p(znacznik akapitu). Na jego podstawie wyszukiwarki określają strukturę tekstu. Kolejną sprawą jest zastanowienie się nad anchor textem (czyli tekstem między znacznikiem otwierającym, a zamykającym a). Decyduje on o tym, jakie słowa kluczowe zostaną przypisane do strony. Warto także pamiętać o używaniu atrybutu alt znacznika img- przypisany do niego tekst jest wyświetlany gdy załadowanie obrazka jest niemożliwe.
Powyżej wypisałem kilka porad odnośnie stosowania znaczników HTML. Jest ich oczywiście o wiele więcej, a jak najlepsze dopasowanie kodu HTML pod pozycjonowanie to nie lada sztuka. Polecam więc nie zajmować się tym samemu, lecz skorzystać z pomocy profesjonalistów. Seo agencja nie tylko zajmie się odpowiednim przygotowaniem strony www, lecz także optymalizacją treści, pisaniem tekstów pomocnych przy pozycjonowaniu, czy też pozyskaniem odpowiednich linków.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości