Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książka
#11
Super! Dzięki, poczytamw wolnym czasie
Odpowiedz
#12
Jeśli lubisz czytać poezje, to myślę, że spodoba Ci się książka "W magicznej komnacie" Mysiorskiego Grzegorza https://wydawnictwopoligraf.pl/1607/mysi...nacie.html według mnie bardzo ciekawa i wciągająca. Jakiś czas temu dostałem tą literaturę w prezencie i bardzo mi się ona spodobała.
Odpowiedz
#13
Czytał ktoś tą książkę którą napisała Dagmara Kaźmierska ?
Odpowiedz
#14
Dokładnie tak. Dobra książka nie jest zła.
Odpowiedz
#15
Ja bardzo lubię słuchać audiobooków, mogę wtedy skupić się na innych czynnościach, 2 w 1 Usmiech
Odpowiedz
#16
To ciekawe, dzięki!
Odpowiedz
#17
Ja osobiście lubię literaturę faktu i sci-fi. Jak lubisz literaturę faktu, to mogę polecić "Sapiens" Yuvala Harariego i "Becoming" Michelle Obama. To niesamowite lektury, które składają się z fascynujących historii i refleksji. A jeśli chodzi o sci-fi, to "Dune" Franka Herberta to klasyka gatunku. "Neuromancer" Williama Gibsona i "Fundacja" Isaaca Asimova to też świetne tytuły, które przeniosą cię w fascynujące światy przyszłości. No i oczywiście, nie można zapomnieć o serii "Gra o tron" George'a R.R. Martina, jeśli jeszcze nie czytałeś! Ale w końcu, gust czytelnika to sprawa subiektywna, więc najważniejsze to znaleźć książki, które będą cię wciągać i cieszyć. Happy reading!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości