Forum reklamowe
Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - Wersja do druku

+- Forum reklamowe (https://forumreklamowe.net)
+-- Dział: Inne (https://forumreklamowe.net/dzial-Inne)
+--- Dział: Pogaduchy (https://forumreklamowe.net/dzial-Pogaduchy)
+--- Wątek: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają (/temat-Kt%C3%B3re-sposoby-na-zrzucenie-zb%C4%99dnych-kilogram%C3%B3w-dzia%C5%82aj%C4%85)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - powersolutions - 07-19-2014

Witam,

Które sposoby wg was na zrzucenie zbędnych kilogramów działają?


RE: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - aniamikos - 07-23-2014

Mniej jeść ja wychodzę z tego założenia, a sport swoja drogą nie jest konieczny, aby schudnąć


RE: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - fraszka - 07-23-2014

Coś w tym rzeczywiście jest, bo głównym składnikiem sukcesu podczas odchudzania jest właśnie to jak się odżywiamy. Sport pomaga nam jedynie (albo aż) wyrzeźbić sylwetkę. Poza odpowiednią dietą i ruchem, niezbędne jest też regularne oczyszczanie jelita, dzięki któremu pozbywamy się toksyn i nasz organizm, i tym samym metabolizm odżywa.


RE: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - ewelina546 - 01-27-2015

(07-23-2014, 12:18)aniamikos napisał(a): Mniej jeść ja wychodzę z tego założenia, a sport swoja drogą nie jest konieczny, aby schudnąć

Nie do końca mam przekonanie do suplementów i chemii stosowanej niestety chętnie przez odchudzających się. Zdecydowanie większe właściwości maja naturalne soki, które można przy użyciu wyciskarki samemu dowolnie skomponować, dodając to, co sie lubi i na co ma się ochotę w danej chwili. Wyciskarki jednoslimakowe (np takie http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-jednoslimakowe/ gwarantują, że soki zachowają wszystko to, na czym nam zależy. Lepiej wydać na taka wyciskarkę niż na coś, co do końca nikomu nie jest znane, prawda? Dieta sokowa jest na topie i daje efekty (oczywiści w połączeniu z ćwiczeniami). Poczytajcie sobie trochę.


RE: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - goplaneczka - 01-27-2015

zgadzam się, że samo z siebie to się nie schudnie, trzeba o siebie zadbać jednak, nic nie wychodzi ot, tak samo. Jednak moja ciocia, która jest lekarzem, mówi, ze w czasei odchudzania warto wesprzeć wątrobę i w ogóle oczyscić organizm ze złogów - ich wydalanie to jeden z powodów dla których źle się czujemy na początku diety. Tu można znaleźć dobre preparaty: http://www.nowafarmacja.pl/leki-suplementy-wyroby-medyczne/uklad-pokarmowy/watroba-i-drogi-zolciowe


RE: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - oran - 01-28-2015

Najlepiej nie jeść, to pomaga.


RE: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - kempy - 01-31-2015

Najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest zbilansowana dieta i odpowiednie ćwiczenia. Polecam bieganie można zarazić tym znajomych i dobrze się bawić jednocześnie tracąc kilogramy.


RE: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - malaksiezniczka - 02-12-2015

Dieta oraz ćwiczenia - 100% sukcesu. Tylko trzeba wybierać takie potrawy oraz takie ćwiczenia, które będą nam odpowiadać i jednocześnie sprawią, że zrzucimy zbędne kilogramy.


RE: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - chemical - 02-19-2015

Mnie pomogła odpowiednie tabletki,które używam po przeczytaniu artykułu ,który
dała mi siostra http://zdrowiedietasport.pl/diety/tabletki-na-odchudzanie-co-sprawia-ze-sa-skuteczne/ . Stając na wadze widzę różnicę.


RE: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają - malaksiezniczka - 02-23-2015

Odpowiednie tabletki? Moim zdaniem nie ma nic gorszego niż tabletki na odchudzanie - tylko trują nasz organizm, a tak naprawdę nic nie pomagają.