Forum reklamowe

Pełna wersja: Najlepszy laptop?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy laptop? Bo właśnie mam zamiar kupić sobie nowy sprzęt, który sprawdzi się nie tylko w pracy. A tak w ogóle to, czym Wy kierujecie się podczas kupowania laptopa? Bo ja zwracam uwagę m.in. na procesor, kartę pamięci. Przyznam, że spodobał mi się ten laptop:  https://www.morele.net/wiadomosc/hp-prob...arto/3514/   i też chciałem się zapytać, co o nim sądzicie?
(03-09-2017, 20:31)veter napisał(a): [ -> ]Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy laptop? Bo właśnie mam zamiar kupić sobie nowy sprzęt, który sprawdzi się nie tylko w pracy. A tak w ogóle to, czym Wy kierujecie się podczas kupowania laptopa? Bo ja zwracam uwagę m.in. na procesor, kartę pamięci. Przyznam, że spodobał mi się ten laptop:  https://www.morele.net/wiadomosc/hp-prob...arto/3514/   i też chciałem się zapytać, co o nim sądzicie?

obecnie mam MSI.. prawdziwy kombajn naprawde smiga swietnie. moge polecic
Mnie niedawno spodobał się laptop lenovo Yoga, jest super dla kobiet.
ja właśnie chciałam ostatnio kupić laptop, ale skusiły mnie smartfon lenovo, wybrałam go zupełnie przypadkowo, poprzez porównywarkę internetowa https://komorkomat.pl/telefony/
Zawsze w domu miałem komputer nigdy laptopa, teraz szala się odwróciła, komputer oddałem na złom i szukam jakiegoś optymalnego laptopa, bo tak naprawdę już w nic nie gram, tylko słucham muzyki i coś tam grzebię po internecie, jakieś filmy itp. Budżet mam 2000 zł na to kupię coś za to dobrego ? U nich coś znalazłem https://notebooki.pl ale wiadomo lepiej najpierw się dowiedzieć co ludzie piszą, kilka opinii mi wystarczy.
Procesor i RAM najważniejszy w laptopie,
Wiele osób chwali firmę Lenovo, ale ja poleciłabym jeszcze Dell i Asusa.