Forum reklamowe

Pełna wersja: Studia dla każdego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się, na jakie chcecie iść studia, to polecam Wam Europejską Uczelnię w Warszawie i kierunek informatyka studia magisterskie Warszawa . Na tej uczelni są również inne kierunki oraz studia licencjackie, podyplomowe i inżynierskie. Sama tam studiuję i chciałam się zapytać, czy ktoś się tam wybiera?
Studia informatyczne na pewno nie są łatwe
To nie są studia dla każdego, i nie mówię wcale o ścisłym umyśle czy umiejętnościach. Trzeba mieć prawdziwe zamiłowanie. Usmiech
Racja, studia nie są dla każdego, albo inaczej, studia są dla każdego, w zależności od jego zainteresowań i umiejętności oraz predyspozycji. Uczelni mamy wiele, tak samo jak kierunków, więc jak ktoś chce, to znajdzie coś dla siebie. Na przykład można znaleźć studia w języku angielskim ze specjalistycznymi kierunkami na rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunek/studia-w-jezyku-angielskim, a to w wielu przypadkach może podnieść w przyszłości szanse na znalezienie dobrej pracy. tak naprawdę jednak będzie się liczyło to, jak podchodzimy do studiów, nauki i tego jak bardzo będziemy zaangażowani.
Studia wymagają wysiłku, no nie ma nigdzie łatwo.
fraszka, robiłaś ten kierunek na WSB? Zastanawiam się nad kryminologią podypomowymi, fascynuje mnie ta tematyka, jestem psychologiem z wykształcenia może to by była okazja żeby się trochę przebranżowić?
Ja nie potrzebuję studiów.
No nie wydaje mi się, żeby to były studia dla mnie. Jakiś czas temu konsultowałem się z wróżką Patrycją w https://wrozbytarot.online/ a propos moich studiów i właśnie odradzała mi kierunek informatyczny. Podobno dużo lepsze dla mnie będą jakieś kierunki humanistyczne. Może pomyślałbym coś nad historią albo socjologią Usmiech
Oczywiście, że tak! Ja ostatnio trafiłem na informacje, że mając powyżej 26 lat można dalej korzystać ze zniżek studenckich https://englishlink.pl/znizki-studenckie...o-tym-wie/. W sumie pierwszy raz o tym słyszałem, bo zawsze było mówione, że po 26 roku życia zniżki znikają a tu taki psikus.
Moim zdaniem studia nie są dla każdego. Niestety wiele osób chciałoby studiować tylko dlatego, że po prostu chcieliby sobie przedłużyć młodość. Tak nie powinno być.
Stron: 1 2