Forum reklamowe

Pełna wersja: Co myślicie o reklamie na koszulkach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Zastanawiam się czy nie zainwestować w reklamę na koszulkach i tych koszulek nie wysyłać jako gratisy do klientów. Co sądzicie?
Chyba zależy jaki biznes prowadzisz. Jeśli masz na przykład sklep internetowy, to rzeczywiście pomysł może nie być najgorszy, musisz tylko pamiętać, żeby gratisy były dobrej jakości. Ja na przykład ostatnio zamawiałam koszulkę z własną grafiką w sklepie http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lu...ukiem.html i byłam zadowolona z jakości i czasu dostawy. Może powinieneś tam złożyć zamówienie? Jestem pewna, że w przypadku większej liczby możesz negocjować cenę.
Musisz po prostu lepiej przemyśleć i przekalkulować tę sprawę.
dokładnie zależy jaki biznes prowadzisz, bo wiadomo, że do sklepu internetowego w sam raz coś takiego na reklamę ale jeżeli byś np miała kancelarie adwokacką i swoim klientom dawała koszulki to trochę śmieszne i nie na miejscu.
Takie reklamy to już chyba przeszłość.
Czemu? Wydaję mi się, że to dziś stosuję się taki sposób reklamy. Notabene dość skutecznej moim zdaniem.
Według mnie dobrym rozwiązaniem są ekspozytory reklamowe widziałeś kiedyś takie rozwiąznaie? Sprawdź sam jak to wygląda, na pewno przyciąga uwagę, myślę że warto sprawdzić chociaż.
Ja ostatnio równiez kupiłem koszulki i zastosowali na nich w drukarni druk wielkoformatowy wrocław i jestem zadowolony Usmiech Bardzo fajnie to wygląda, mam nadzieje że będzie trwałe.
zależy to od tego jaką firmę prowadzisz. fajny pomysł z rozdawaniem koszulek promującą twoją firmę. tylko musisz uważać na firmę robiącą taki koszulki.
Ja własnie też zastanawiam się nad rozreklamowaniem dobrym swojej firmy. Mam trochę kasy i nie wiem w co dobrze jest zainwestować, myślałem, żeby zmienić pudełka na opakowania reklamowe http://www.elanopack.pl/ są one chyba bardzo wymowne dla klientów. A może dobrze jest też kupić takie gadżety jak kubki, długopisy czy właśnie koszulki? Sam nie wiem... Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby nazwa zapadała w pamięć, takie budowanie marki jest bardzo ważne w mojej branży, ale nie mam na to pomysłu
Koszulki z reklamą to średni pomysł, wydaje mi się, że klient nie będzie w takiej koszulce chodził po mieście :D
Stron: 1 2 3 4