Forum reklamowe

Pełna wersja: W jakie gry gracie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć. Czy macie jakieś swoje ulubione gry? I czy preferujecie granie na komputerze czy na przykład w zwykłe planszówki?
W planszówki czasami sobie pogram jak się zbierzemy większą grupą znajomych. W dwie osoby z żoną raczej ciężko jest grać no a dziecko nasze jest jeszcze zza małe aby być godnym przeciwnikiem.
W gry komputerowe nie mam czasu grać. Kiedyś się grało ale obecnie człowiek jest zapracowany i po prostu rzadko sobie to włącza. Za to lubię sobie pograć w kasynie online. Jestem zarejestrowany tutaj: https://www.pankasyno.pl/ - jest to dla mnie jedynie rozrywka tak więc nie stawiam żadnych duzych kwot.
Jakbyś chciał kiedyś sobie wypróbować jak się tam gra to na początku poczytaj sobie poradniki gry. W sieci jest wiele strategii.
Ja gram i w te i te, obecnie z braku czasu sporadycznie. Z planszówek bardzo lubie ticket to ride. Usmiech A komputerowe to bastion, mass effect i multum innych, niestety teraz na moim kompoterze działają mi tylko tytuły indie :c
Ja najczęściej gram jednak w gry towarzyskie ze znajomymi Usmiech
Ja lubie grac w gry online ,teraz dość często gram w agario Usmiech nie ma niby szału ale gra mega popularna
Gry planszowe z rodzinką lub znajomymi. Zawsze jest wesoło.
Mój mężczyzna gra w pokera z kolegami - na żetony właśnie. Próbował mnie kiedyś tego nauczyć, ale niestety mu się to nie udało.
Po głowie chodzi mi wiedźmin 3, tylko wymaga mocnego sprzętu http://techfresh.pl/jaki-komputer-do-wie...-zalecane/ A to co podają w zalecanych, to często za mało.
Wcześniej dużo czasu grając w różne gry, a następnie kilka lat grających w automaty za darmo. Teraz w wolnym czasie z przyjaciółmi grać w różne gry planszowe.
Moja ulubiona gierka to CS:GO. Oczko ewentualnie jakieś planszówki.
Stron: 1 2