Forum reklamowe

Pełna wersja: Co robicie w wolnym czasie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Ja lubię przebywać za miastem i oddawać się mojej pasji a jest to robienie zdjęć , miałem jednak problem ze zdjęciami szybko poruszających się obiektów , kupiłem sobie niedawno wyzwalacz migawki , http://www.fotonero.pl/ , który pozwala na robienie właśnie takich zdjęć .
Ja zaczelam uprawiać nordic walking i bardzo sobie chwalę ten sport, odciąża stawy http://starsirodzice.pl/nordic-walking-a...la-seniora
Ja zaczęłam jeździć na rolkach Usmiech
Staram się zaplanować długo wyczekiwana wycieczkę po miejscach, które związane są z historia Żydów i ich życiem na terenie Polski. Interesuje mnie ten temat, a jakoś kilku takich miejsc, jak Jedwabne, czy Łódź nie udało mi się zobaczyć. Może w tym roku? Pomaga mi w tym http://www.sztetl.org.pl/pl// , gdzie znajduje się mnóstwo informacji na ten temat. Może jest ktoś chętny?
W wolnym czasie dużo czytam ostatnio znalazłem bardzo interesujące artykuły w http://xiegarnia.pl/najnowsze-artykuly/ , to bardzo dobry sposób na spędzanie wolnego czasu .
Uczę się języków obcych i próbuję swoich sił w zarabianiu przez internet
Też ostatnio zabrałam się za podszkolenie języka - jest to chyba najbardziej produktywny sposób na spędzanie czasu.
Ja w wolnej chwili łapie się za drobne remonty w domu, lub idę na spacer z córką.
a ja w wolnych chwilach śmigam po necie i troszkę próbuję wypromować stronkę agencji reklamowej: http://www.aboutus.org/quantumpress.pl . Poza tym lubię piłkę nożną i czytanie książek Usmiech
(05-19-2015, 20:16)lama1980 napisał(a): [ -> ]Ja w wolnej chwili łapie się za drobne remonty w domu, lub idę na spacer z córką.


Chciałabym, żeby mój mężczyzna w wolnej chwili łapał się za drobne naprawy zamiast oglądać mecz.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13