Forum reklamowe

Pełna wersja: Wypadanie włosów co robić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Najpierw może do lekarza jakieś badania zrób żeby było wiadomo co jest powodem? W sumie nie znam się bardzo na temacie, ale jest sporo stron takich jak https://trychologia.com/ gdzie dostępne są kosmetyki trychologiczne, które nie tylko hamują wypadanie włosów, ale dodatkowo dzięki np. kreatynie w składzie tych kosmetyków dodatkowo wzmacniają i regenerują włosy. Nie próbowałem, ale skoro tyle osób poleca to coś musi być na rzeczy.
zdecydowanie pomoc specjalistów jest w takim przypadku niezbedna, nie ma nad czym sie zastanawiac, ja moge z wlasnego doswiadczenia polecic Klinike Przeszczepu Wlosow w Warszawie, sa swietni w tym co robią, innowacyjne metody i odpowiedni sprzet to gwarancja ich sukcesu
Czasem to może być podłoże hormonalne więc warto zrobić sobie badania, a czasem to po prostu stres...
Nie wiem,czy ktoś słyszał o tym,że mezoterapia igłowa jest skuteczna w wypadaniu włosów. W tym artykule https://www.imeso.pl/aktualnosci/mezoter...losow.html wszystko jest dokładnie opisane. Był ktoś z was na takim zabiegu?
Dużo jest teraz sposobów i przyczyn wypadania włosów. Dobrze by było zrobić jakieś badania. A może to po prostu wina stresu?
Włosy wypadają kiedy coś nie tak dzieje się z naszym organizmem. Może to być stres, choroba albo przyczyna hormonalna.
(08-30-2019, 10:12)asiek napisał(a): [ -> ]Nie wiem,czy ktoś słyszał o tym,że mezoterapia igłowa jest skuteczna w wypadaniu włosów. W tym artykule https://www.imeso.pl/aktualnosci/mezoter...losow.html wszystko jest dokładnie opisane. Był ktoś z was na takim zabiegu?
Osobiście nie byłam,ale moja znajoma była i bardzo sobie chwali efekty tego zabiegu. Może nie były od razu spektakularne,ale z czasem włosy zaczęły mniej wypadać.
Racja, wszyscy szukają sposobów na wypadające włosy, ale nikt nie szuka przyczyn! Lekarz naprawdę mógłby pomóc. Może zamiast pchać się w nie wiadomo jakie środki, wystarczyłoby zmienić styl życia?
Miałam podobny problem, zaczęłam łysieć  i nic mi nie pomagało Smutny. Znajoma poleciła mi bardzo dobrą klinikę Novoderm w Łodzi  https://novoderm.pl sama korzystała z ich usług. Po konsultacji zaproponowano mi zabieg Smart Graft może ktoś słyszał,  chodzi o przeszczep włosów. Zdecydowałam się i teraz bardzo się cieszę z efektów.
Stron: 1 2 3