Forum reklamowe

Pełna wersja: Jak oświetlać banery
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mam pytanie dotyczące oświetlania banerów. Czy oświetlenie LED jest teraz najbardziej popularne, typowe przy tworzeniu banerów wewnętrznych i zewnętrznych? Jakie inne możliwości podświetlenia proponujecie?
proponuję wartę z latarką czołową
Baner możesz ogólnie zamówić z podświetleniem i nie będzie z tym problemu, a takto to naturalnie diody led ostatnio widziałem że ktoś nawet obwiesił swój baner swiatełkami choinkowymi śmiesznie to wyglądało.
A jak duży jest to baner i czy znajduje się w pomieszczeniu/na budynku?
To zależy jak duży sobie zamówisz. Tego nie wybiera firma, tylko Ty Usmiech
Nie ma sensu kombinować, LED jest najbardziej rozsądnym wyborem.

Dynamikacja, Projekt i druk folderów reklamowych
Pod linkiem poniżej znajduje się wartościowy artykół o podświetleniu w reklamie wielkopowierzchniowej. Też się zaczytuję. Polecam całą serię Usmiech

http://www.signs.pl/tworzywa-sztuczne-w-...tykul.html
.
.
.
.
.
Usmiech
To jak baner będzie oświetlony zależy od zastosowanych opraw (krzywa fotometryczna, moc) oraz sposobu ich montażu. Na rynku dostępnych jest wiele opraw które można zastosować czy to w postaci zwykłego naświetlacza asymetrycznego czy też dedykowanych opraw oświetleniowych dla banerów. Podstawą oświetlenia baneru jest parametr równomierności oraz natężenia oświetlenia na płaszczyźnie jaką będzie tapeta. Zatem aby wyznaczyć zadaną ilość opraw trzeba zacząć od wybrania typu oprawy, następnie przeprowadzenia symulacji komputerowych i zaprojektowania instalacji oświetlenia.
A możesz coś napisać o kosztach?
Najprościej i najtaniej wyjdzie oświetlenie LED. Polecam, jest bardzo dobre i widoczne.
Stron: 1 2 3