Forum reklamowe

Pełna wersja: Które sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów działają
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Witam,

Które sposoby wg was na zrzucenie zbędnych kilogramów działają?
Mniej jeść ja wychodzę z tego założenia, a sport swoja drogą nie jest konieczny, aby schudnąć
Coś w tym rzeczywiście jest, bo głównym składnikiem sukcesu podczas odchudzania jest właśnie to jak się odżywiamy. Sport pomaga nam jedynie (albo aż) wyrzeźbić sylwetkę. Poza odpowiednią dietą i ruchem, niezbędne jest też regularne oczyszczanie jelita, dzięki któremu pozbywamy się toksyn i nasz organizm, i tym samym metabolizm odżywa.
(07-23-2014, 12:18)aniamikos napisał(a): [ -> ]Mniej jeść ja wychodzę z tego założenia, a sport swoja drogą nie jest konieczny, aby schudnąć

Nie do końca mam przekonanie do suplementów i chemii stosowanej niestety chętnie przez odchudzających się. Zdecydowanie większe właściwości maja naturalne soki, które można przy użyciu wyciskarki samemu dowolnie skomponować, dodając to, co sie lubi i na co ma się ochotę w danej chwili. Wyciskarki jednoslimakowe (np takie http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-...slimakowe/ gwarantują, że soki zachowają wszystko to, na czym nam zależy. Lepiej wydać na taka wyciskarkę niż na coś, co do końca nikomu nie jest znane, prawda? Dieta sokowa jest na topie i daje efekty (oczywiści w połączeniu z ćwiczeniami). Poczytajcie sobie trochę.
zgadzam się, że samo z siebie to się nie schudnie, trzeba o siebie zadbać jednak, nic nie wychodzi ot, tak samo. Jednak moja ciocia, która jest lekarzem, mówi, ze w czasei odchudzania warto wesprzeć wątrobę i w ogóle oczyscić organizm ze złogów - ich wydalanie to jeden z powodów dla których źle się czujemy na początku diety. Tu można znaleźć dobre preparaty: http://www.nowafarmacja.pl/leki-suplemen...i-zolciowe
Najlepiej nie jeść, to pomaga.
Najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest zbilansowana dieta i odpowiednie ćwiczenia. Polecam bieganie można zarazić tym znajomych i dobrze się bawić jednocześnie tracąc kilogramy.
Dieta oraz ćwiczenia - 100% sukcesu. Tylko trzeba wybierać takie potrawy oraz takie ćwiczenia, które będą nam odpowiadać i jednocześnie sprawią, że zrzucimy zbędne kilogramy.
Mnie pomogła odpowiednie tabletki,które używam po przeczytaniu artykułu ,który
dała mi siostra http://zdrowiedietasport.pl/diety/tablet...skuteczne/ . Stając na wadze widzę różnicę.
Odpowiednie tabletki? Moim zdaniem nie ma nic gorszego niż tabletki na odchudzanie - tylko trują nasz organizm, a tak naprawdę nic nie pomagają.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8