Forum reklamowe

Pełna wersja: Aukcyjnie.pl - ogłoszenia i aukcje internetowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak to działa?

Portal skierowany jest do osób szukających dobrych okazji w internecie. Rozszerzony o dodatkowe moduły ofert i ogłoszeń. W efekcie klient otrzymuje kilka portali w jednym – to nas wyróżnia.

Rejestracja i wystawianie ofert jest DARMOWE. Po prostu załóż konto i wybierz profil oferty (ogłoszenie, licytacja, licytacja + kup teraz, kup teraz), a następnie pasującą kategorię. Uzupełnij opis, dodaj zdjęcia i wystaw. Klienci mają możliwość szybkiej płatności on-line za zakupione produkty/usługi.
Daj się poznać klientom – dodaj swoją firmę do katalogu firm znajdującego się na portalu. U nas każdy klient ma możliwość weryfikacji sprzedającego, poprzez sprawdzenie jego wizytówki.


Dbamy o potrzeby Firm!


Specjalna oferta dla firm aspirujących do wysokiej jakości renomy. Możliwość dodatkowej reklamy, poprzez umieszczanie graficznych reklam na stronach Aukcyjnie, zgodnych z profilem Twojej branży. Twoja firma stanie się lepiej rozpoznawalna i zyska opinie rzetelnej i solidnej. To nie miejsce tylko dla gigantycznych graczy rynkowych ale też tych o dynamicznej ofercie i aspiracji do bycia rozpoznawalnym.


To Twój szczęśliwy dzień – Z nami zrobisz naprawdę dobry biznes!

[Obrazek: 358_dotpayn.png][Obrazek: 826_importer.png]
Coraz więcej aukcji na aukcyjnie.pl Smile ZAPRASZAMY
Aukcyjnie.pl wspiera protokół SSL ponieważ bezpieczeństwo klientów jest najważniejsze!Aukcyjnie.pl - Z nami zrobisz naprawdę dobry biznes!
Zapraszam do oceniania i korzystania z serwisu Aukcyjnie - bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe na których zarabiasz!

Aukcyjnie - Bezpłatne ogłoszenia i aukcje internetowe na których zarabiasz! Chcesz w bezpieczny sposób dokonywać zakupów w sieci ? Polecamy aukcje internetowe
Kupuj i sprzedawaj ubrania, elektronikę, zabawki, samochody i inne przedmioty bezpłatnie na aukcjach internetowych. Zarabiaj w sieci już dziś. Tysiące klientów już jest zadowolonych z naszych usług, dołącz do nich. Proponujemy mnóstwo ofert, codziennie je aktualizujemy, nasze aukcje internetowe to gwarancja dobrego wyboru.
 Nie zwlekaj i licytuj razem z nami. Aukcje internetowe dają Ci możliwość zaoszczędzenia i gwarancję, że to, co kupisz, jest wartę swej ceny. Nie trać czasu na dojazdy do sklepów, skoro u nas to samo możesz kupić szybciej i taniej. Zapraszamy na naszą stronę internetową.  

https://aukcyjnie.pl

[Obrazek: 7651f654cf9ca292med.png]