Forum reklamowe

Pełna wersja: Jaki telefon wybrać
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
A co to za telefon? Ja mam Samsunga na Androidzie i nie zauważyłam, żeby się wieszał, a mam mnóstwo aplikacji.
Mój stary telefon był już wiekowy.Postanowiłem kupić sobie nowy wybrałem klasyczny model przy pomocy http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybr...rkowy/895/ ,jestem zadowolony z wyboru telefon spisuje się dobrze.
Osobiście radziłbym Ci wziąć samsunga, są mniej awaryjne, nie psują się.
Fajne i bardzo tanie zamienniki są też na http://goophones.pl/ a jak ktoś z was szuka pomysłu na biznes można ich kupić więcej, wtedy dostaniecie sporą zniżkę, i możecie je sprzedawć w PL Usmiech
Ja wolę tradycyjne telefony z klawiaturą. W dotykowych nigdy nie wiesz kiedy ekran dotykowy przestanie działać, a wtedy nie zrobisz nic.
Kiedy ekran dotykowy co przestanie?
W chwili obecnej kupiłem sobie Samsunga A5 duos i powiem Wam, że chyba więcej do szczęścia nie potrzeba jeżeli chodzi o smartfon.
Przy zakupie nowego telefonu korzystałem z porady znalezionej w internecie, http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybr...rkowy/895/ , dzięki niej wybrałem odpowiedni telefon do moich potrzeb.
Ja biorę telefon wymieniam raz na 5 lat.
(02-23-2015, 23:00)rennata napisał(a): [ -> ]A co to za telefon? Ja mam Samsunga na Androidzie i nie zauważyłam, żeby się wieszał, a mam mnóstwo aplikacji.

LG Usmiech. Skusił mnie ze względu na duży wyświetlacz, ale teraz tego żałuję.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10