Forum reklamowe

Pełna wersja: Popcorn24.pl - Best Movies!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: logo.png]


Popcorn24.pl - Filmy, Seriale i Premiery Download | FB


Popcorn24.pl twoje centrum najlepszych filmów i seriali do pobierania! Download filmów DVDRip, BRRip, BDRip z najlepszych hostingów plików CatShare, TurboBit, RapidGator, Rapidu i wiele innych!


O nas
Nasz portal Popcorn24.pl tworzony jest przez grupę osób, których wspólnym zainteresowaniem jest szeroko pojęta kinematografia (kino i film). Dla tego przyczyniliśmy się do powstania tego serwisu, który pozwoli wszystkim odwiedzającym go użytkownikom na dostęp do ulubionych treści. W naszej ekipie znajdują się ludzie z dużym doświadczeniem. Nieustannie pracujemy nad tym aby strona, którą tworzymy była doskonała. Każdego dnia dostarczamy Wam najnowsze filmy i dbamy o estetykę wykonanej pracy. Wszystkim, którzy nas odwiedzają dziękujemy!


Co oferujemy?
Nasz portal oferuje uporządkowane filmy z możliwością ich pobrania zawsze w jednym linku. Znajdziesz tutaj najnowsze premiery oraz stare klasyki! Wszystkie nowości są dostępne niemalże od razu, a gdy pojawia się ich lepsza jakościowo wersja ta stara jest usuwana by nie było śmietnika. Zawsze oferujemy dwie alternatywne wersje tego samego filmu z Lektorem Polskim lub Napisami Polskimi. Istnieje u nas również możliwość raportowania nieaktywnych linków. Po otrzymaniu takiego zgłoszenia wykonujemy natychmiastowy reupload, czyli podajemy nowe aktywne linki.


Przydatne linki:
Zapraszamy na portal filmowy Popcorn24.pl. Najlepsze i najszybsze premiery w sieci!

[Obrazek: banner-750x100.png]


Zapraszamy i życzymy miłego pobytu,
Administracja serwisu Popcorn24.pl
Strona została zaktualizowana.
Zapraszamy!