Forum reklamowe

Pełna wersja: Fotograf w 2021? Co powinien umiec?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hey,
Mam 17 lat, ale chciałbym w przyszłości być fotografem. Czy oprócz praktyki i uczenia sie jak działa światło, kolor itp. co trzeba umieć/wiedzieć? Wiem że taka fotografia dzieli sie na różne kategorie ale tak ogólne?

Poczytałem trochę i fajny efekt wnosi odpowiednie tło. Widziałem takie w sklepie - https://bingoland.pl/tla-fotograficzne/zielone do tego odpowiednie światło i aparat i można zostać profesjonalista Usmiech
Po prostu pstrykaj zdjęcia tak jak potrafisz i lubisz :-) Z czasem przyjdzie doświadczenie.
(04-27-2021, 08:46)Hemakshi napisał(a): [ -> ]Poczytałem trochę i fajny efekt wnosi odpowiednie tło. do tego odpowiednie światło i aparat i można zostać profesjonalista Usmiech

Nie rozsmieszaj mnie....
To pytanie czy reklama sklepu?
Fotografowie muszą umieć tworzyć niesamowite obrazy za pomocą swoich aparatów. muszą być dobrzy w oświetleniu i kompozycji. A najlepsi potrafią tworzyć artystyczne obrazy, które zainspirują innych.
Nie tylko znajomość techniczna aparatu, ale także zdolność do kompozycji, umiejętność pracy z oświetleniem i chwytliwe spojrzenie artystyczne. Dodatkowo, komunikacja z modelami lub klientami oraz umiejętność edycji i retuszu zdjęć również są kluczowe dla sukcesu zawodowego fotografa.