Forum reklamowe

Pełna wersja: alkomat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
WItam. Chciałabym kupić swojemu bratu na urodziny alkomat, niestety w ogóle się na tym nie znam. kolega polecił mi najlepszy sklep  https://www.promil-lab.pl/  znacie?
Nie polece bo też się nie znam, ale za to doradzę poszukać w sieci artykułów, pełno tego
Masz rację, na stronie dystrybutora lucann.pl pełno informacji alkomat AL-8000 to jeden z najpopularniejszych. Nie jest drogi ale spełnia warunki prawidłowego badania.
jeśli szukasz dobrego alkomatu to szukaj z sensorem elektrochemicznym. Takie mają Alkohity. W testach w gazecie Motor model x60 miał porównywalne wyniki z policyjnym alkomatem.
Ja nie znam tego sklepu, a mój kupiłam po prostu w Media Markt na wyprzedaży i jestem zadowolona, a dałam chyba z 250 zł.
(06-30-2019, 21:41)iwosta napisał(a): [ -> ]Ja nie znam tego sklepu, a mój kupiłam po prostu w Media Markt na wyprzedaży i jestem zadowolona, a dałam chyba z 250 zł.

a jaki alkomat masz?? Bo najdokładniejsze wyniki dają te z sensorem elektrochemicznym. Alkohity właśnie taki sensor mają. A ta strona to strona producenta. W innych sklepach z elektronikom też można kupić.