Forum reklamowe

Pełna wersja: Reklamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Reklama dźwignią handlu, ale trzeba też wiedzieć na co można sobie pozwolić. Dobrze jest zapoznać się z tematem związanym z nieuczciwymi praktykami marketingowymi, zresztą zobacz więcej tutaj. To jednak dość istotne jak chce się działać na rynku i to działać uczciwie i z powodzeniem. Regulacje prawne są tutaj dość jasne.
Moim zdaniem bardzo fajną formą reklamy np sklepów jest umieszczanie loga na opakowaniu np na takiej torebce na wino. Prowadzimy taki sklep od jakiegoś czasu i postanowiliśmy zainwestować fajne opakowania z nadrukiem. Najlepsza okazała się oferta firmy Master Pack http://www.skyres.com.pl/opinie/master-p...tonow.html a pudełka są świetnej jakości.
Wydaje mi się, że na obecną chwilę nie ma jednego, standardowego schematu. Na pewno warto podpatrzeć konkurencję, może należy ustalić jakieś dni promocji itp. Najlepiej jednak zacząć od wyjątkowego wnętrza sklepu. Nie radzę robić tego na własną rękę, bo to naprawdę jest już duża wiedza. Jeżeli chodzi o takie projekty to agencja https://www.berkano.pl/ specjalizuje się w tym. To przyciąga klientów. I oczywiście trzeba dbać o nich np. stawiając na jakieś karty rabatowe, bony.
Stron: 1 2